• Niedostępny
Archistoria. Opowieść o architekturze, Magdalena Jeleńska

Archistoria. Opowieść o architekturze

Indeks: budowle, architektura

49,00 zł
Brutto

Archistoria. Opowieść o architekturze autorstwa Magdaleny Jeleńskiej jest to publikacja o architekturze dla dzieci, dla dorosłych i dla starszych

Zobacz jak dawna elektrownia w Londynie została przeistoczona w nowoczesną galerię. Czy potrafisz porównać kopuły Tadż Mahal i bazylikę św. Piotra? A może zastanawiasz się po co powstał łuk triumfalny w Paryżu, a czemu służy łuk w St. Louis? Czy wiesz co łączy Koloseum z operą w Sydney? Przeczytaj ciekawą historie o architekturze Archistorię napisaną przez Magdalenę Jeleńską i znajdź odpowiedzi na te pytania.

Ilość
Niedostępny

Książka o fascynujących budowlach

Archistoria. Opowieść o architekturze to książka wydana przez wydawnictwo Muchomor. Autorka, Magda Jeleńska, przenosi nas w fascynujący świat budowli, odkrywa przed nami formy i materiały pokazując jak mogły być użyte przed tysiącem lat, a jak dzisiaj. Zestawia w zaskakujący sposób budynki z różnych stron świata i z różnych epok rezygnując z chronologicznego porządku.

To jedyna taka książka na rynku, którą mogą czytać i oglądać zarówno dzieci jak ich rodzice i dziadkowie. A jest na co patrzeć, bo stroną graficzną zajęły się Agata Dudek i Małgosia Nowak czyli Acapulco Studio – mistrzynie nowoczesnej ilustracji. W Archistorii połączyły wyczucie realizmu i nowoczesność z poczuciem humoru. Proszę zerknąć choćby na Empire State Building czy Willę Tugendhatów!

budowle, architektura

Opis

Autor
Magdalena Jeleńska
Wydawnictwo
Helion
Oprawa
Twarda
Liczba stron
92
Wymiary
25x34
Język
Polski
Rok wydania
2018
Isbn
978-83-65650-21-1

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: