Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 53,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Rea

Rea

Aktywne filtry

SPAWANIE W OSŁONIE GAZÓW...

33,60 zł Cena

SPAWANIE W OSŁONIE GAZÓW METODĄ TIG autorstwa Jerzego Mizierskiego przeznaczony dla spawaczy i personelu nadzorującego prace spawalnicze oraz innych osób, pracujących w dziedzinie spawalnictwa i uzupełniających swoją wiedzę w różnych formach kształcenia ustawicznego.

SPAWANIE GAZOWE I CIĘCIE TLENOWE
  • Niedostępny

SPAWANIE GAZOWE I CIĘCIE...

31,40 zł Cena

SPAWANIE GAZOWE I CIĘCIE TLENOWE autorstwa Jerzego Mizierskiego jest przeznaczony do spawaczy i personelu doglądającego prace spawalnicze oraz innych osób, zajmujących się spawalnictwem i podnoszących swoje umiejętności w różnych formach kształcenia ustawicznego.

Technologia budownictwa 2. Podręcznik: ksa24.pl
  • Niedostępny

Technologia budownictwa 2....

46,20 zł Cena

Książka Technologia budownictwa 2. Podręcznik autorstwa Władysławy Marii Francuz przeznaczona do kształcenia w zawodach do nauczania zawodu technik budownictwa na poziomie technikum i szkoły policealnej.

TECHNOLOGIA BUDOWNICTWA 1: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

TECHNOLOGIA BUDOWNICTWA 1

40,95 zł Cena
Podręcznik przeznaczony dla uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie technik budownictwa. Z podręcznika mogą korzystać osoby zdobywające kwalifikacje zawodowe w ramach różnych form kształcenia pozaszkolnego oraz osoby zajmujące się działalnością praktyczną w dziedzinie budownictwa. Materiał podzielono na dwie części. Część pierwsza zawiera informacje dotyczące prowadzenia robót ziemnych, murarskich, betoniarskich i zbrojarskich oraz budowy i sposobów wykonania fundamentów, ścian, kominów, słupów, belek, stropów, schodów, dachów, stropodachów i tarasów. Część druga (w przygotowaniu) obejmować będzie zagadnienia dotyczące prefabrykacji w budownictwie, izolacji budowlanych, robót dekarskich, stolarki budowlanej, tynków, podłóg, robót malarskich oraz okładzin i tapet. Zawarte w podręczniku treści umożliwiają przygotowanie przyszłego technika budownictwa do wykonywania wybranych zadań zawodowych. Podręcznik ma atrakcyjną szatę graficzną, ułatwiającą przyswojenie prezentowanych treści . Zawiera liczne kolorowe ilustracje, rysunki, wykresy i tabele. Podręcznik został opracowany zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Uwzględnia standardy wymagań egzaminacyjnych dla zawodu technik budownictwa.
ABC OGRODU
  • Niedostępny

ABC OGRODU

52,40 zł Cena

ABC ogrodu to książka, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów w dziedzinie ogrodnictwa, Larsa-Erica Samuelssona i Ulfa Schenkmanisa, którzy od ponad trzydziestu lat znani są w Szwecji min. dzięki programowi radiowemu „Czas ogrodu” Sven Gösta Johansson, fotograf o międzynarodowej sławie, jeden z najlepszych fotografów w Szwecji, jest autorem pięknych zdjęć, które ilustrują ABC ogrodu. Wiele spośród zamieszczonych w tej książce 224 zdjęć powstało w jego własnym ogrodzie, założonym prawie 30 lat temu.