Dwie siostry

Dwie siostry

Aktywne filtry

Domek. Doskonałe Okazy...

49,90 zł Cena

Pomysłowa i zabawna książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak fascynującą sztuką jest architektura.

Dowcipne, soczyście kolorowe rysunki i zwięzłe, przystępne opisy prezentują 35 niezwykłych domów stworzonych przez najwybitniejszych architektów świata.

MONUMENTALNE Cuda i rekordy...

59,90 zł Cena

Publikacja MONUMENTALNE Cuda i rekordy architektury autorstwa Tavernier Sarah pozwala wybrać się w podróż dookoła świata, by poznać niezwykłe dzieła architektury.

Na każdym z kontynentów oczekuje mnóstwo imponujących, niepowtarzalnych budowli. Wieżowce, pałace, świątynie, muzea, stadiony, mosty, pomniki… Cuda nowoczesnego budownictwa i zapierające dech w piersiach zabytki wszystkich epok. Najwyższe i najdłuższe, najstarsze i najbardziej imponujące, stworzone przez największych architektów lub po prostu jedyne w swoim rodzaju.

O.G.R.Ó.D. czyli Olśniewające Grządki i Rabatki Ówczesne i Dzisiejsze
  • Niedostępny

O.G.R.Ó.D. czyli...

15,00 zł Cena

Publikacja O.G.R.Ó.D. czyli Olśniewające Grządki i Rabatki Ówczesne i Dzisiejsze autorstwa Ewy Kołaczyńskiej przedstawia 42 niesamowite ogrody z całego świata w nowym tomie serii zapoczątkowanej książką „D.O.M.E.K.”.

Latający, podwodny, kieszonkowy, kosmiczny, kamienny, trujący, składany, pionowy… Jaki jeszcze może być ogród? Dowiecie się tego z tej książki.

S.Z.T.U.K.A. Szalenie...

46,20 zł Cena

S.Z.T.U.K.A. Szalenie Zajmujące Twory Utalentowanych i Krnąbrnych Artystów autorstwa Sebastiana Cichockiego jest czwartym tomem nowatorskiego serii edukacyjnej, której początkiem jest książka "D.O.M.E.K".

Jest to książka o sztuce, w której zamiast tradycyjnych obrazów czy rzeźb znajdziecie długie spacery, sadzenie lasu, rozmowy ze zwierzętami, krojenie budynków, wybuchy, pływanie tratwą i wiele innych niesamowitych przygód. Przedstawiając dzieciom 51 dzieł wybitnych współczesnych twórców z całego globu, Sebastian Cichocki ukazuje, że sztuka może być niezwykłą podróżą, a artysta - czarodziejem, który przemienia rzeczywistość.

D.E.S.I.G.N. Domowy...

41,90 zł Cena

"D.E.S.I.G.N. Domowy elementarz sprzętów i gratów niecodziennych" autorstwa Ewy Solarz jest kontynuacja uwielbianego "D.O.M.K.U."

To historia wzornictwa w jednym miejscu: przewodnik po najciekawszych domowych przedmiotach z ostatnich 150 lat. Przedstawione są w nim meble, lampy i inne sprzęty stworzone przez najsłynniejszych światowych projektantów - od tych klasycznych, po te najbardziej zwariowane.

D.O.M.E.K. Doskonałe okazy...

42,00 zł Cena

"D.O.M.E.K. Doskonałe okazy małych i efektownych konstrukcji" autorstwa Mizielińskiego Daniela i Machowiak Aleksandry to przewodnik po najatrakcyjniejszych przykładach współczesnych domków z całego świata.

Przedstawia dzieła znanych architektów, takie jak dom zasłonka Shigeru Bana czy dom bąblowiec Anttiego Lovaga - zaskakujące, często ekstrawaganckie, wszystkie zamieszkane.