Dwie siostry

Dwie siostry

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

S.Z.T.U.K.A.

46,20 zł Cena
"Czwarty tom serii edukacyjnej zapoczątkowanej książką "D.O.M.E.K.". Oto książka o sztuce, w której zamiast tradycyjnych obrazów czy rzeźb znajdziecie wielodniowe spacery, sadzenie lasu, rozmowy ze zwierzętami, krojenie budynków, wybuchy, pływanie tratwą i wiele innych niesamowitych historii. Przedstawiając dzieciom 50 dzieł wybitnych artystów współczesnych, Sebastian Cichocki pokazuje, że sztuka może być niesamowitą przygodą, a artysta - czarodziejem, który przemienia rzeczywistość."

D.E.S.I.G.N.

41,90 zł Cena
"D.E.S.I.G.N." - kontynuacja przebojowego "D.O.M.K.U." - to nowatorska książka dla dzieci o najbardziej wszechobecnej i najbardziej niedocenianej ze sztuk - designie. Jest to historia wzornictwa w pigułce: pasjonujący przegląd 69 najciekawszych domowych przedmiotów z ostatnich 150 lat - od tych klasycznych po te najbardziej zwariowane: łóżko w kształcie ringu bokserskiego, pobazgrany żyrandol czy lustro kościotrup. Większość z nich to ikony designu zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów - od Le Corbusiera po Philippe'a Starcka. Poprzez lekkie i dowcipne opisy, barwne anegdoty i jeszcze barwniejsze ilustracje "D.E.S.I.G.N." bawi, zadziwia i uwrażliwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów. Ewa Solarz - skończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w magazynie Dom&Wnętrze. Dziś tworzy internetowy poradnik wnętrzarski www.domplusdom.pl. Mama Jaśka i Marianki. "D.E.S.I.G.N." jest jej pierwszą książką. Aleksandra i Daniel Mizielińscy, czyli HIPOPOTAM STUDIO - art dyrektorzy progresywnego i ultradźwiękowego studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl

D.O.M.E.K.

42,00 zł Cena
"Pomysłowa i zabawna książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak fascynującą sztuką jest architektura. Dowcipne, soczyście kolorowe rysunki i zwięzłe, przystępne opisy prezentują 35 niezwykłych domów stworzonych przez najwybitniejszych architektów świata. Ze wstępu: "Pokażemy Wam, jak różne mogą być domki i jak bardzo dziwaczne pomysły mają architekci. Poznacie domy, które mają być praktyczne i domy, w których funkcjonalność została zepchnięta na drugi plan, a najważniejsza jest zaskakująca konstrukcja. Czytając tę książkę zrozumiecie jak wspaniałą przygodą może być poznawanie nowych budowli i jak cudowną sztuką jest architektura".