Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 97,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Hachette

Hachette

Aktywne filtry

ZAMKI TURNIEJE RYCERZE: ksa24.pl
  • Niedostępny

ZAMKI TURNIEJE RYCERZE

52,40 zł Cena
Wspaniały przewodnik dla miłośników historii, rycerstwa, a przede wszystkim dobrej zabawy! Zawiera szczegółowe informacje o organizowanych inscenizacjach historycznych bitew, turniejach i niezwykłych wydarzeniach rozgrywających się na zamkach w całej Polsce. Dodatkowo książka opisuje, gdzie można ciekawie spędzić weekend, wziąć udział w szturmie i podglądać bractwa rycerskie w akcji.
Wielka księga ogrodów
  • Niedostępny

Wielka księga ogrodów

91,35 zł Cena
Autor książki, wykorzystując własne doświadczenie i umiejętno ści zawodowe oraz tradycje, przedstawił w sposób przystępny zasady i szczegółowe rozwiązania, obejmujące cały ogród, główne jego części oraz poszczególne elementy. Podaje różne przykłady urządzenia ogrodu, ilustrując je fotografiami po dobnych, już zrealizowanych projektów. Liczne barwne fotografie oraz rysunki z objaśnieniami i omówieniem, tabele, wykresy i zestawienia są ważnym uzupełnieniem tej książki. Ilustracje umożliwiają wybór konkretnego rozwiązania. Wydaje się jednak, że powinny stanowić tylko inspirację, a nie gotową receptę na piękny i poży teczny ogród.
Mały ogród
  • Niedostępny

Mały ogród

96,60 zł Cena

Od pierwszego wydania Wielkiej księgi małych ogrodów w 1990 roku, na którym w znacznej mierze oparta jest najnowsza moja książka, znacznie wzrosło zainteresowanie projektowaniem zieleni wokół domu. Pojawiły się także nowe trendy i rozwiązania a liczba osób zajmujących się projektowaniem ogrodów jest obecnie niewspółmiernie większa niż kilkanaście lat temu. Wierzę, że moje projekty zagospodarowania przestrzeni wokół domu miały tu znaczący wkład. Warto przy tym dodać, iż niektóre z nich łamały kanony obowiązujące dotychczas w ogrodnictwie.

POKÓJ DZIECKA. INSPIRACJE
  • Niedostępny

POKÓJ DZIECKA. INSPIRACJE

35,60 zł Cena
Gdy rodzina ma się powiększyć, trzeba urządzić przytulny kącik dla malucha. Co zrobić, żeby był ciepły, słodki i niebanalny? Ta książka zawiera wiele pomysłów, jak zaaranżować wnętrze, aby było ładne, a dziecko dobrze się w nim czuło: mnóstwo praktycznych podpowiedzi jak urządzić pokój malucha. Atrakcyjna szata graficzna zachęca do studiowania kolorowych zdjęć i szukania własnych inspiracji.
MAŁE POWIERZCHNIE. INSPIRACJE
  • Niedostępny

MAŁE POWIERZCHNIE. INSPIRACJE

36,65 zł Cena
Kupujesz swoje pierwsze mieszkanie i próbujesz jak najlepiej wykorzystać jego małą powierzchnię? A może celowo chcesz ją zmniejszyć ze względu na wygodę? Małe mieszkanie sprzyja różnym twórczym inicjatywom. Ważna jest jednak umiejętność dostosowania każdego pomysłu do istniejących warunków. Ta książka z pewnością to ułatwi.