Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 109,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Dashofer

Dashofer

Aktywne filtry

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA - WARUNKI TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU: ksa24.pl
  • Niedostępny

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA -...

108,15 zł Cena
Przepisy związane z WTWiO Wymagania dotyczące wyrobów stosowanych w instalacjach wentylacyjnych Odbiór robót Instalacje i urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne i pompy ciepła Zakres i forma specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych
ZABEZPIECZENIE ELEMENTÓW BUDYNKU ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA GRUNCIE. Izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne: ksa24.pl
  • Niedostępny

ZABEZPIECZENIE ELEMENTÓW...

87,05 zł Cena

Poradnik zawiera praktyczne informacje oraz liczne rysunki i schematy niezbędne przy zabezpieczaniu przeciwwodnym i przeciwwilgociowym znajdujących się w gruncie elementów budynków. Omawia zasady prawidłowego wykonania izolacji oraz metody ich odtwarzania i naprawy. Porównuje dostępne na rynku materiały hydrol izolacyjne i wskazuje ich najlepsze zastosowanie.

ZASADY SPORZĄDZANIA SPECYFIKACJI TECHNICZNYCH: ksa24.pl
  • Niedostępny

ZASADY SPORZĄDZANIA...

53,97 zł Cena
Konieczność sporządzania specyfikacji technicznych wynika z ustawy o zamówieniach publicznych. Dla wszystkich robót budowlanych, będących przedmiotem zamówienia, niezbędna jest dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna ich wykonania i odbioru. Specyfikacja techniczna zawiera wymagania dotyczące sposobu wykonania robót budowlanych, dlatego bardzo istotne jest jej prawidłowe wykonanie. Publikacja omawia ogólne zasady sporządzania tego dokumentu oraz przedstawia przykładowe wzory specyfikacji. Książka skierowana jest do wszystkich podmiotów biorących udział w zamówieniach publicznych, a także do studentów wydziałów budownictwa i administracji.
BŁĘDY POPEŁNIANE PRZY BADANIACH I POMIARACH ELEKTRYCZNYCH. Poradnik dla elektryka: ksa24.pl
  • Niedostępny

BŁĘDY POPEŁNIANE PRZY...

108,61 zł Cena
Omówienie najczęściej występujących nieprawidłowości podczas prowadzenia badań i pomiarów elektrycznych. Wybrane zagadnienia z treści obejmują: bezpieczeństwo prac pomiarowych przy urządzeniach elektroenergetycznych rodzaje i zakres badań i pomiarów ochronnych błędy przy wykonywaniu pomiarów małych rezystancji błędy popełniane przy podłączaniu urządzeń w układzie sieci TN-C pomiary zabezpieczeń różnicowoprądowych i przyczyny niezadziałania wyłączników różnicowoprądowych pomiary rezystancji izolacji wraz z popełnianymi błędami prawidłowe wykonywanie Korzyści: dowiesz się, jak poprawnie wykonywać pomiary elektryczne unikniesz najczęściej występujących błędów poznasz wymagania prawne przedstawimy ci rodzaje przyrządów pomiarowych.
OBLICZANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA CIEPŁO: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

OBLICZANIE ZAPOTRZEBOWANIA...

53,55 zł Cena
Budownictwo energooszczędne staje się coraz bardziej powszechne. Obecnie, oprócz praktycznych i jakościowych aspektów procesu budowlanego, istotny jest jeszcze aspekt ekonomiczny użytkowania. Gdy budynek jest już gotowy, chcemy, aby koszty związane z jego użytkowaniem były jak najmniejsze. Zapewnienie sobie komfortu cieplnego i zminimalizowanie strat ciepła ściśle się z tym wiąże. Nasza publikacja poświęcona jest obliczaniu zapotrzebowania na ciepło do ogrzewania pomieszczeń, ochronie cieplnej, stratom i zyskom ciepła. Pokazuje jak radzić sobie z określeniem takiego zapotrzebowania. Korzyści: Zawiera schematy, tabele i przykłady obliczeniowe Pokazuje krok po kroku jak prowadzić obliczenia Pozwala uniknąć podstawowych błędów Rysunki Uproszczone schematy obliczeń
KOSZTORYSOWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH
  • Niedostępny

KOSZTORYSOWANIE ROBÓT...

86,10 zł Cena

Prawidłowo wykonana analiza kosztów inwestycji jest warunkiem podjęcia korzystnych decyzji. Dotyczy to nowego projektu jak i remontu, modernizacji bądź adaptacji. Przeprowadza się ją w różnych fazach procesu inwestycyjno - budowlanego. Na trafność takiej analizy kluczowy wpływ ma właściwe sporządzenie kosztorysów. Nasza książka poświęcona jest kosztorysowaniu. Jej celem jest przybliżenie problemu analizy kosztów. Zostały tu dokładnie wytłumaczone zasady, opisane programy komputerowe oraz sposoby i metody prawidłowego kosztorysowania.