Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 20,00 zł - 166,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Olesiejuk

Olesiejuk

Aktywne filtry

1000 POMYSŁÓW NA WYSTRÓJ DOMU: ksa24.pl
 • Niedostępny

1000 POMYSŁÓW NA WYSTRÓJ DOMU

41,90 zł Cena
W tej książce, która w zamyśle jest praktycznym kompendium wiedzy o wyposażeniu wnętrz, zebrano mnóstwo pomysłów, sztuczek, sugestii, wskazówek i rozwiązań dla osób po raz pierwszy urządzających lub przeprojektowujących cały dom, a nawet pojedynczy pokój. Teksty i fotografie pozwolą czytelnikowi poznać i wykorzystać niezliczoną ilość nowych koncepcji urządzenia wnętrza domu, odzwierciedlając ich osobowość poprzez uzyskany efekt, a także podkreślając ich zainteresowania i gusta. Mówiąc krótko, książka ta ma być źródłem praktycznych i zrozumiałych informacji, przeznaczonych dla szerokiego odbiorcy, ułatwiających mu odnalezienie się w ekscytującym świecie wystroju wnętrz.
WYJĄTKOWE APARTAMENTY: ksa24.pl
 • Niedostępny

WYJĄTKOWE APARTAMENTY

31,40 zł Cena
Wyjątkowe apartamenty to zbiór zdjęć miejsc, które są marzeniem wielu. Unikatowe projekty wnętrz, zawarte na stronach tego wspaniałego albumu, są prawdziwymi dziełami sztuki.
WSPÓŁCZESNE WNĘTRZA: ksa24.pl
 • Niedostępny

WSPÓŁCZESNE WNĘTRZA

124,11 zł Cena
„Współczesne wnętrza” to unikatowa publikacja prezentująca współczesne tendencje w architekturze i wnętrzarstwie. Zamieszczono w niej setki nowych, nigdy wcześniej nie publikowanych fotografii współczesnych domów i projektów wystroju wnętrz. Wszystkie projekty zostały podzielone tematycznie na: najpiękniejsze hole wejściowe, salony, jadalnie, kuchnie, łazienki, sypialnie i garderoby, miejsca do relaksu i pracy oraz przestrzeń wokół domu. Czytelnik znajdzie również adresy stron internetowcy specjalistów do wystroju wnętrz, których prace zaprezentowano w książce. Pod zdjęciami zamieszczono krótkie teksty w języku polskim, angielskim i francuskim.
PONADCZASOWE WNĘTRZA: ksa24.pl
 • Niedostępny

PONADCZASOWE WNĘTRZA

123,90 zł Cena
"Ponadczasowe wnętrza" to bardzo użyteczny przewodnik, pełen inspirujących fotografii z zakresu wszelkich aspektów wzornictwa przestrzeni mieszkalnej: najpiękniejszych holi wejściowych, salonów, jadalni, kuchni, łazienek, sypialni i garderób. Czytelnik znajdzie tu również pomieszczenia relaksacyjne i biura domowe oraz liczne przykłady ponadczasowych rozwiązań ogrodów i elementów towarzyszących domowi. Pod zdjęciami zamieszczono krótkie teksty w języku polskim, angielskim i francuskim.
ŁAZIENKI. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW: ksa24.pl
 • Niedostępny

ŁAZIENKI. 150 NAJLEPSZYCH...

61,53 zł Cena

W ostatnich latach nastąpiły gruntowne zmiany w projektowaniu łazienek. Długo niedoceniana, nagle ta część mieszkania stała się ważna dla współczesnego człowieka. W przeszłości służyła jedynie do utrzymywania higieny, stąd i jej wystrój, i lokalizacja w domu nie były zbyt istotne. Sytuacja uległa odwróceniu wraz z ogólnym podwyższeniem standardu życia. Wystrój stał się niezwykle istotny. Nowoczesne elementy wykończenia sprawiają, że nawet te najmniejsze i najskromniejsze cztery kąty mogą idealnie wpasować się w charakter całego domu.

KUCHNIE. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW: ksa24.pl
 • Niedostępny

KUCHNIE. 150 NAJLEPSZYCH...

62,90 zł Cena

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Paleniska istniały już w czasach, gdy ludzie zakładali pierwsze osady i służyły nie tylko jako przestrzeń do przyrządzania posiłków, ale również do ogrzewania domu. Kluczowym elementem przy projektowaniu kuchni jest ilość dostępnego miejsca, ponieważ wpływa to na dobór i rozmieszczenie poszczególnych elementów. Jeśli kuchnia jest obszerna, przestrzenie funkcjonalne mogą być wyraźnie oddzielone, a gotowanie będzie wtedy wygodniejsze.

KOMPENDIUM. PODŁOGI I ŚCIANY: ksa24.pl
 • Niedostępny

KOMPENDIUM. PODŁOGI I ŚCIANY

93,35 zł Cena
W tym kompendium zaprezentowano wszystkie klasyczne , jak również te mniej popularne materiały do dekoracji ścian i podłóg: kamień, drewno, płytki ceramiczne, dywany, tapety, ale i styrobeton, linoleum, winyl, gumę, żywicę syntetyczną, szkło... Zaprezentowano również przegląd dostępnych obecnie na rynku materiałów na ściany i podłogi, a wszystko to w setkach inspirujących aranżacji autorstwa słynnych projektantów i architektów wnętrz
KOMPENDIUM. KOLORY I TKANINY: ksa24.pl
 • Niedostępny

KOMPENDIUM. KOLORY I TKANINY

32,55 zł Cena

Status: nakład wyczerpany Znakomity poglądowy przewodnik po dekorowaniu wnętrz: prezentuje najciekawsze aranżacje wykonane przez czołówkę współczesnych europejskich dekoratorów. Doskonałe zdjęcia i zwięzły komentarz pokazują, jak nadać upragniony styl, współczesny szyk i „duszę” naszym domom. Szczególny nacisk położony jest na wybór i kombinację odpowiednich kolorów oraz materiały wykończeniowe, takie jak drewno, kamień, metal, skóra, płytki ceramiczne, syntetyki oraz bogactwo różnorodnych tkanin.

LOFTY. 150 NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW
 • Niedostępny

LOFTY. 150 NAJLEPSZYCH...

61,95 zł Cena

Lofty przebyły długą drogę, odkąd pojawiły się po raz pierwszy na Manhattanie w latach 50. Początkowo opuszczone fabryki i magazyny były zasiedlane przez artystów, którzy ogromne przestrzenie przekształcali w przystępne cenowo siedziby, nadające się do życia i pracy. Obecnie lofty te należą do najdroższych posiadłości w mieście i najczęściej zamieszkują je młodzi przedsiębiorcy, graficy i kolekcjonerzy sztuki. Lofty zainspirowały zupełnie nowy styl życia. Przy zwiększającej się gęstości zabudowy i zredukowanych rozmiarach mieszkań w większości obecnych metropolii, lofty z ich otwartą, często rozciągniętą przestrzenią, cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

APARTAMENTY. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW
 • Niedostępny

APARTAMENTY. 150...

31,40 zł Cena

Pojawienie się mieszkań jest nierozłącznie związane z historią osadnictwa miejskiego i procesu jego nieustannej ekspansji od początków epoki industrializacji. Jako typ miejsca zamieszkania, mieszkanie oferuje bezpieczny i wygodny miejski azyl. Styl życia w mieście może zarówno stymulować, jak i może być stresujący i wywierać negatywny wpływ na ciało i umysł. Z tego powodu uczynienie z mieszkania schronienia jest najbardziej efektywnym antidotum na potencjalne negatywne strony kosmopolitycznego stylu życia. Celem jest stworzenie prawdziwego miejsca ucieczki, w którym można całkowicie się wyłączyć ze świata zewnętrznego i zrelaksować.

GAUDI
 • Niedostępny

GAUDI

20,90 zł Cena
We współczesnych tekstach Gaudi paradoksalnie opisywany jest jednocześnie jako zniewieściały dandys (który każe swemu bratu rozbić jego nowe buty), rygorystyczny wegetarianin i gorliwy katolik (mozaika na słynnej łukowatej ławce w Parku Guell została zaprojektowana jako swego rodzaju modlitwa do Dziewicy), rewolucjonista i patriota (zatrzymany podczas prokatalońskich zamieszek w 1873), do głębi ortodoksyjny innowator (członek Sant Llucs, ultrakonserwatywnej organizacji, która wypowiedziała wojnę dekadencji fin-de-siecle'u, zakazując rysowania z natury aktów kobiecych) i jako eremita, który wybrał celibat, gdy odrzuciła go kobieta, którą kochał.
DOMY. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW: ksa24.pl
 • Niedostępny

DOMY. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW

62,90 zł Cena

Świat architektury i designu stale ewoluuje, dając nam wspaniałe, innowacyjne projekty i rozwiązania. Zarezerwowane dawniej dla wąskiego grona architektów, stają się dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Projektując dom od zera czy remontując stary, można czerpać inspiracje, opierając się na realizacjach najlepszych współczesnych architektów.

KLASZTORY I ZAKONY. 2000 LAT KULTURY I SZTUKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
 • Niedostępny

KLASZTORY I ZAKONY. 2000...

165,90 zł Cena
Status:pozycja niedostępna Zakony zachodniego i wschodniego Cesarstwa Rzymskiego miały istotny wkład w rozwój kultury i sztuki europejskiej. Medytacyjna cisza starych zespołów klasztornych do dzisiaj porusza zwiedzających. Zapraszamy w podróż śladami historii ruchów klasztornych od ich początków w czasach późnego antyku, poprzez ich rozkwit w okresie średniowiecza, aż po czasy współczesne. Album ten zawiera wyczerpujące informacje o zakonach, znanych opatach, przeoryszach i duchowych uczonych. Czytelnik znajdzie tu również m.in. wiadomości dotyczące architektury zespołów klasztornych i ich wnętrz, będące wspaniałym przykładem sztuki użytkowej, ogrodów klasztornych, zakonnego trybu życia oraz średniowiecznej sztuki ilustrowania ksiąg
ARCYDZIEŁA ARCHITEKTURY
 • Niedostępny

ARCYDZIEŁA ARCHITEKTURY

63,00 zł Cena

Architektura jest tą dziedziną sztuki, z którą każdy człowiek ma bezpośredni kontakt i o której lubi wyrażać opinię. Właśnie dlatego dzieła i koncepcje architektoniczne często są ostro krytykowane, chociaż nie zawsze na to zasługują. Często ci, którzy krytykują, nie dysponują odpowiednią wiedzą. Na dodatek nie wszyscy biorą pod uwagę fakt, że nowoczesna architektura, podobnie jak pozostałe dziedziny sztuki, rozdarta jest pomiędzy realizacją wizji architekta a potrzebą spełnienia oczekiwań odbiorcy.

70 CUDÓW ARCHITEKTURY
 • Niedostępny

70 CUDÓW ARCHITEKTURY

102,90 zł Cena

70 imponujących arcydzieł wybranych spośród obiektów uznanych przez UNESCO za dziedzictwo ludzkości. Niezwykła podróż po pięciu kontynentach: ponad 300 kolorowych zdjęć oraz dokładne, bogate w informacje opisy. W tej książce przedstawiamy 70 najsłynniejszych, najciekawszych, najbardziej reprezentacyjnych obiektów architektury świata.

100 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIAST ŚWIATA
 • Niedostępny

100 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIAST...

46,94 zł Cena

Ten pięknie ilustrowany album zabierze czytelników na wyprawę do średniowiecznych miast Europy: pokaże im orientalne bazary i zachwyci niesamowitymi drapaczami chmur na Zachodzie. Podczas tej podróży można poznać 100 niezwykłych i różnorodnych miast, a wśród nich: Paryż i jego bulwary, magiczny Marrakesz, Rzym – Wieczne Miasto, wielokulturowy Londyn, niepowtarzalny Kair, Florencję – kolebkę renesansu i Buenos Aires – ojczyznę tanga.

100 CUDÓW ŚWIATA
 • Niedostępny

100 CUDÓW ŚWIATA

47,25 zł Cena
Zapraszamy Państwa w inspirującą podróż do 100 najbardziej zachwycających miejsc naszej planety - także tych, których korzenie sięgają czasów antycznych. Celem naszej wyprawy będą zarówno dzieła ludzkich rąk, jak i cuda natury - niepowtarzalne zabytki, które powstały z udziałem - i bez udziału - człowieka. Książka, którą Państwu prezentujemy opisuje właśnie te niepowtarzalne dzieła: zabytki architektury, poszczególne budowle, trasy, pomniki i miasta - lecz nie tylko. Uwzględniono w niej także najpiękniejsze skarby natury i opisano niezwykłe przyrodnicze zakątki świata. Obok pięknych zdjęć znajdują się tutaj rysy historyczne omawianych budowli i regionów, ciekawe opisy zawierające najważniejsze informacje o danym miejscu, oraz pomocne wskazówki dla turystów