Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 58,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

SOLIS

SOLIS

Aktywne filtry

PROJEKTOWANIE. BALKONY, TARASY I PATIA: ksa24.pl
  • Niedostępny

PROJEKTOWANIE. BALKONY,...

34,65 zł Cena
Pozycja niedostępna. Prosimy nie zamawiać Wraz z rozwojem i urozmaiceniem budownictwa, po latach blokowisk i standardowych pudełek, wzrosło zapotrzebowanie na piękny wystrój nie tylko mieszkania i domu, ale i jego najbliższego otoczenia. Autorom tej książki udało się pokazać, że taras jest strefą łączącą wnętrze mieszkania z otoczeniem, balkon można meblować i urządzać, jak każdy pokój, a patio wykorzystać jako teren do zabawy i wypoczynku.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. NIEZWYKŁE MIESZKANIA: ksa24.pl
  • Niedostępny

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ....

34,65 zł Cena
Status: pozycja niedostępna Gdyby miasta budowano w rytmie muzyki, niektóre budynki wyglądałyby, jak wzniesione z poważnych i dostojnych, inne natomiast jak z lekkich i zwiewnych nut. (Nathaniel Hawthorne, amerykański powieściopisarz i autor opowiadań). Zdanie to w pełni odzwierciedla dobór 30 projektów niezwykłych mieszkań wraz z planami zawartymi w tej książce. Każdy znajdzie w niej wiele pomysłów, aby mieszkanie stało się bardziej funkcjonalne, wygodne i piękniejsze.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. MINIMALIZM WE WNĘTRZACH: ksa24.pl
  • Niedostępny

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ....

34,65 zł Cena
Minimalizm to w największym skrócie dążenie do prostoty, ale przedstawione w książce projekty doskonale pokazują, jak zachować równowagę pomiędzy minimalizmem, a komfortem i wygodą niezbędnymi do codziennego funkcjonowania.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. LOFTY - MIESZKANIE I PRACA: ksa24.pl
  • Niedostępny

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. LOFTY...

34,65 zł Cena
Loft to mieszkanie o wysokim standardzie i dużej powierzchni, zaprojektowane i urządzone w dawnych fabrykach lub magazynach. Książka przedstawia kilkanaście projektów wraz z planami, jak w przemyślany sposób zagospodarować dużą przestrzeń i jak połączyć ją, nie rezygnując z prywatności, z przestrzenią do pracy.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. KUCHNIE I ŁAZIENKI: ksa24.pl
  • Niedostępny

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ....

34,65 zł Cena
Ilustrowany poradnik przedstawiający w pierwszej części różne warianty urządzenia kuchni - projekty kuchni klasycznych, rustykalnych, nowoczesnych i industrialnych oraz wykorzystanych w nich okapów, urządzeń elektrycznych, akcesoriów i różne rodzaje oświetlenia pozwalające na wiele aranżacji kuchni. W drugiej części przedstawiono projekty łazienek klasycznych, nowoczesnych oraz małych z różnymi rodzajami wanien i pryszniców, umywalek, bateriami i akcesoriami, a także funkcjonalne oświetlenie.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. ARANŻACJE: ksa24.pl
  • Niedostępny

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ....

34,65 zł Cena
Ilustrowany poradnik przedstawiający projekty i aranżacje pokoi dziennych, jadalni, sypialni, pokoi dziecięcych i wypoczynkowych oraz pomieszczeń do pracy. Ciekawe rozwiązania i pomysły do zastosowania w każdym mieszkaniu i domu, nadające pomieszczeniom niepowtarzalny charakter.

POMYSŁOWE DEKORACJE DO DOMU...

57,75 zł Cena

W publikacji POMYSŁOWE DEKORACJE DO DOMU I OGRODU autorstwa Ardanova Jana odnajdziesz ponad 50 pomysłów na wspaniałe i użyteczne dekoracje.

Oprócz tego czytelnik znajdzie również:

-informacje o najodpowiedniejszych materiałach i narzędziach

-szczegółowe zdjęcia ilustrujące kolejność prac

-symbole informujące o stopniu trudności projektu

-przydatne rady i warianty wykonania - pomocne i inspirujące

-szablony ułatwiające pracę"

Projektowanie. Eko domy: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Projektowanie. Eko domy

36,75 zł Cena
Coraz popularniejsze obecnie budynki ekologiczne mają na celu wykorzystanie zasobów naturalnych i zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, a co za tym idzie pozostawienia go w stanie nienaruszonym dla przyszłych pokoleń. Książka zawiera 24 projekty budynków ekologicznych z przykładowymi planami funkcjonowania rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu.
Projektowanie małego ogrodu: ksa24.pl
  • Niedostępny

Projektowanie małego ogrodu

55,13 zł Cena
Korzystając z "Poradnika małego ogrodu" możesz niezależnie od wielkości działki stworzyć ogród swoich marzeń. Sporządzenie dobrego projektu, w którym wszystkie elementy współgrają ze sobą to połowa sukcesu. Poradnik "Projektowanie małego ogrodu" podpowiada, jak narysować projekt w skali, i przedstawia ponad 15 szczegółowych koncepcji ogrodu zaspokajających różne potrzeby. Podano tu szczegółowe instrukcje, jak zaprojektować poszczególne elementy, aby stworzyć najodpowiedniejszy dla siebie ogród. Zaprezentowano również 10 planów nasadzeń. W książce zamieszczono kolorowe fotografie i ponad 100 projektów oraz wskazówki "krok po kroku" jak z nich skorzystać.