Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 61,00 zł - 103,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

G+J Gruner+Jahr Polska

G+J Gruner+Jahr Polska

Aktywne filtry

WIELKIE MIASTA. Wczoraj i dziś: ksa24.pl
  • Niedostępny

WIELKIE MIASTA. Wczoraj i dziś

61,85 zł Cena
Najwspanialsze miasta świata - jakie są dzisiaj, jakie były niegdyś? Kolorowe folie, na których odtworzono dawny wygląd miast, nakładane na współczesne zdjęcia, pozwalają pokazać słynne metropolie takimi, jakie były przed wiekami. Nasza książka pokazuje wielkie miasta w czasach gdy powstawały, rozkwitały, zmieniały się. W ciekawy sposób opisuje słynne wydarzenia historyczne i ludzi z nimi związanych, zawiera liczne anegdoty i ciekawostki dotyczące przełomowych wydarzeń i codziennego życia.
Wnętrza Gwiazd: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Wnętrza Gwiazd

62,90 zł Cena

"Mój dom jest moją twierdzą" mawiają Brytyjczycy. I wielu z nas się z nimi zgadza. Do domu przeważnie zapraszamy najbliższych znajomych, przyjaciół i rodzinę. Dzięki książce Domy gwiazd, każdy z nas ma szansę zajrzeć do mieszkań sławnych ludzi. Autorki książki - Aleksandra Szarłat i Alina Mrowińska odwiedziły m.in Irenę Eris, Monikę Jaruzelską, Marię Nurowską, Karolinę Wajdę. Katarzyna i Cezary Żakowie opowiedzieli o domowych zapachach, Katarzyna Frank-Niemczycka o oliwkowej kanapie, a Ewa Błaszczyk o modrzewiach.

PERŁY ARCHITEKTURY PAŁACOWEJ. ZABYTKI Z LOTU PTAKA: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

PERŁY ARCHITEKTURY...

102,90 zł Cena
Przez stulecia obraz świata widziany z lotu ptaka dostępny był tylko bogom. Tylko oni mogli oglądać z wysoka monumentalne konstrukcje wzniesione przez człowieka i tylko im dane było docenić kunszt budowniczych. Zwykli śmiertelnicy musieli się zadowalać widokiem budowli wyłącznie z ziemi. Dopiero współcześnie, dzięki osiągnięciom fotografii lotniczej możemy i my skorzystać z boskiego przywileju. Tom poświęcony architekturze pałacowej zabiera nas w podróż ponad najpiękniejszymi siedzibami wzniesionymi na przestrzeni wieków przez możnych tego świata. Trasa wiedzie przez Europę, Azję, Bliski Wschód i Stany Zjednoczone Ameryki Północnej ponad monumentalnymi rezydencjami budowanymi z niespotykanym rozmachem i ekstrawagancją, eklektycznie fantazyjnymi lub bajkowymi.
SŁYNNE MIEJSCA. WCZORAJ I DZIŚ
  • Niedostępny

SŁYNNE MIEJSCA. WCZORAJ I DZIŚ

61,95 zł Cena
W książce znajdziemy opisy najsłynniejszych miejsc, budynków i konstrukcji, które pozostawiły po sobie wielkie cywilizacje. Na zdjęcia stanu obecnego miejsc nałożyć możemy folie, na których domalowano brakujące dziś elementy Koloseum, pałacu z Knossos czy Agory