Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 90,00 zł - 208,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Wydarzenia

Brak wydarzeń

ODDK

ODDK

Aktywne filtry

UTRZYMANIE I KONTROLA OKRESOWA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH: ksa24.pl
  • Niedostępny

UTRZYMANIE I KONTROLA...

175,35 zł Cena

Każdy obiekt budowlany wymaga, aby o niego dbać, a zatem wymaga nieustannego utrzymywania w dobrym stanie technicznym, funkcjonalnym i estetycznym, dzięki czemu będzie mógł służyć właścicielowi zgodnie z przeznaczeniem. Bardzo ważną kwestią jest zapewnienie bezpieczeństwa korzystających z niego osób. Bezpieczeństwo to osiąga się dzięki niedopuszczeniu do powstawania awarii i katastrof budowlanych. Przepisy Prawa budowlanego zawierają ścisłe wytyczne na temat tego, w jaki sposób należy prowadzić obsługę nieruchomości, by utrzymać ją w dobrym stanie technicznym. Zobowiązują one właściciela lub zarządcę do kontrolowania obiektu w aspekcie stanu technicznego, usuwania nieprawidłowości i dbałości o nieruchomość.

BHP w praktyce: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

BHP w praktyce

207,90 zł Cena

Poradnik BHP w praktyce to kompendium wiedzy na temat aktualnych wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, opartych na obowiązujących przepisach i polskich normach, a także praktyczne wskazówki pomocne w codziennej pracy – obowiązki pracodawcy, wzory niezbędnej dokumentacji, skorowidz, wykazy: akty prawne, normy, przydatne adresy, znaki bezpieczeństwa.

UMOWA O ROBOTY BUDOWLANE. Szczegółowa analiza podatkowa. Aspekty prawne i bilansowe. Przykłady: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

UMOWA O ROBOTY BUDOWLANE....

90,00 zł Cena

Opracowanie – przygotowane przez wysokiej klasy specjalistów – to szczegółowa i praktyczna analiza problemów podatkowych związanych z realizacją kontraktów budowlanych, wynikających zarówno ze stosowania przepisów ustaw o podatkach dochodowych (rozdział II), umów o unikaniu podwójnego opodatkowania (rozdział III), jak również ustawy o VAT (rozdział IV). Książkę otwiera charakterystyka prawna umowy o roboty budowlane (rozdział I), natomiast końcowy rozdział (rozdział V) dotyczy ujęcia i wyceny kontraktów długoterminowych na gruncie prawa bilansowego.