Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 21,00 zł - 62,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Elamed

Elamed

Aktywne filtry

Aranżacja i wyposażenie zabytkowych prezbiteriów adaptowanych do wymogów liturgii posoborowej
  • Niedostępny

Aranżacja i wyposażenie...

21,00 zł Cena
Chrześcijańska świątynia to budowla niezwykła. Misterium przenikających się rzeczywistości materialnych i duchowych – architektury, sztuki, historii, zgromadzenia wiernych oraz transcendentnej obecności Tego, który obiecał: ”A oto Ja jestem z Wami aż do skończenia świata” (Mt 28, 20). Sercem tych świętych miejsc jest przestrzeń prezbiterium, w której sprawowana jest Najświętsza Ofiara. W każdym okresie historii Kościoła miejsce to było otaczane szczególną czcią i dbałością. Zarówno ołtarz, jak i miejsce przechowywania Najświętszego Sakramentu zawsze otrzymywały godny wystrój, tworzony przez mistrzów sztuki i architektury, zgodny z duchem epoki, niosący bogate treści teologiczne inspirujące duchowy rozwój wiernych.
Stal - przewodnik inżyniera
  • Niedostępny

Stal - przewodnik inżyniera

61,95 zł Cena

Status - pozycja niedostępna. Nakład wyczerpany "Książka, którą oddajemy w Wasze ręce nie jest naukowym poradnikiem. To raczej przewodnik po świecie stali, system nawigacyjny pozwalający zorientować się w tej tematyce, kompas według którego możemy określić kierunek naszych poszukiwań. Wszak, inżynier powinien być człowiekiem twórczym, który ciągle poszukuje nowości."(redaktor naczelna Renata Caputa)i.”

Widok z drogi. Krajobraz w percepcji dynamicznej
  • Niedostępny

Widok z drogi. Krajobraz w...

57,75 zł Cena

Książka poświęcona jest zagadnieniu, które może i powinno interesować osoby podróżujące samochodem, a zwłaszcza tych wszystkich, którzy uprawiają zmotoryzowaną turystykę. Powinni po nią sięgnąć także ci wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób są odpowiedzialni za stan krajobrazu w Polsce, a więc również ojcowie miast i gmin, planiści przestrzenni i projektanci dróg. Dzięki książce tej z większą świadomością będą mogli wykonywać swoją pracę.