Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 3 254,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Wnętrza

Wnętrza

Aktywne filtry

FUTERAŁ. O URZĄDZANIU...

119,90 zł Cena

Badaczka Agata Szydłowska wykonała tytaniczną pracę, poszukując odpowiedzi na pytanie: jak tak naprawdę urządzano się w PRL-u? Błyskotliwie łączy historię społeczną, opowieść o przemianach politycznych i kulturowych z bogactwem materiałów i świadectw.

Mieszkaj szczęśliwie. Jak...

39,90 zł Cena

Umiejętnie zaaranżowane wnętrza mogą wpływać korzystnie wpływać na nasze zdrowie i przyczynić się do poprawy jakości życia, a trafnie dobrane kolory pomogą w dodaniu energii i poprawie nastroju. W książce "Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was zdrowiem i szczęściem" znajdziemy porady, jak tworzyć przestrzeń która działa uspokajająco, uzdrawiająco oraz pomaga w rozwoju.

Socrealizm i socrealizmy....

70,00 zł Cena

To pierwsza propozycja monograficznego opisu polskich wnętrz okresu realizmu socjalistycznego. Prezentuje szerokie spektrum realizacji powstałych dla budynków instytucji kultury (teatry, kina, domy kultury), obiektów o przeznaczeniu edukacyjnym, usługowym, rekreacyjnym, wreszcie – gmachów władz państwowych. To zarówno wnętrza dobrze znane dzisiejszym odbiorcom, jak i realizacje mało rozpoznawalne. Książka pokazuje, w jaki sposób język doktrynalny, przekładany przez twórców – nierzadko zakorzenionych w modernizmie – na języki praktyki artystycznej, wytwarzał formy zasadniczo odmienne od tych oficjalnie postulowanych.

Nowoczesne mieszkanie,...

85,00 zł Cena

Publikacja Nowoczesne mieszkanie, Zeszyt "Architektura" nr 16 autorstwa K. Tulkowskiej-Słyk podsumowuje badania dotyczących nowoczesnego mieszkania, w ujęciu obejmującym poszukiwania rozwiązań bardziej funkcjonalnych, wydajnych i przyjaznych dla człowieka.

Analiza dotyczy innowacji przestrzennych i technicznych, w skali budynku, osiedla, szerszego otoczenia urbanistycznego i społecznego.

CODZIENNOŚĆ NUDY. Dom jako przestrzeń produktywna i nieproduktywna.
 • Niedostępny

CODZIENNOŚĆ NUDY. Dom jako...

39,00 zł Cena

Publikacja CODZIENNOŚĆ NUDY. Dom jako przestrzeń produktywna i nieproduktywna. autorstwa Gordowy Aleksandra jest to debiut wspaniale piszącej młodej architektki Aleksandry Gordowy.

Badanie nudy jako niespodziewanie produktywnego budulca i narzędzia służącego do konstruowania przestrzeni mieszkalnej. Brawurowa propozycja odwrócenia schematów w jakich zwykle toczy się rozmowa o jakości zamieszkiwania.

Small lofts. Projekty wnętrz
 • Niedostępny

Small lofts

99,90 zł Cena

Piublikacja Small lofts przedstawia projekty wnętrz loftów, które  pod względem stylu i użyteczności mogą być porównywane z ogromnymi loftami Londynu i Manhattanu.

Smart Spaces. Storage At Home
 • Niedostępny

Smart Spaces. Storage At Home

195,00 zł Cena

Książka prezentuje kreatywne pomysły na przechowywanie w każdym zakątku domu: systemy szaf, układanie obuwia, spiżarnie, regały, półki, szuflady, kosze, organizacja biurka, schowki w łazience, szafki na lekarstwa i jeszcze więcej rozwiązań pomagających utrzymać porządek w domu.

Rewolucja w sypialni. Łóżka...

130,50 zł Cena

"Rewolucja w sypialni. Łóżka w XIX wieku" autorstwa Małgorzaty Korżel-Kraśnej to nie tylko tytuł publikacji ale również wystawy we wrocławskim Muzeum Narodowym.

Publikacja szczegółowo omawia i ilustruje sypialniane trendy w wystroju wnętrz jak i modzie od przełomu wieków XVIII i XIX, po epokę secesji na przełomie wieków XIX i XX.

Greening in Style. Healthy home décor with plants.
 • Niedostępny

Greening in Style. Healthy...

129,90 zł Cena

Książka GREENING IN STYLE zawiera projekty wnętrz: mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych i poddaszy. W nowoczesnych wnętrzach rośliny są istotną częścią projektu, dodając mu zielony, ekologiczny pierwiastek.

Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu. Agnieszka Kowalska, Ewa Solarz, Agata Szydłowska
 • Niedostępny

Ilustrowany elementarz...

53,10 zł Cena

Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu, czyli inaczej 100 projektów narysowanych przez 25 ilustratorów, autorkami tej publikacji są Agnieszka Kowalska, Ewa Solarz, Agata Szydłowska, które ukazują 100 fascynujących historii: o potrzebach, o projektantach, o marzeniach, o możliwościach i o ograniczeniach.

Wspominają nie tylko o konkretnych projektach. Wyjaśniająf też, na czym polega proces projektowy, jak tworzą się pomysły, a w końcu jak niesamowitym pojęciem jest dizajn – najbliższa człowiekowi dziedzina sztuki, którą wszyscy jesteśmy otoczeni, z którą obcujemy na co dzień i bez której nie moglibyśmy się obejść, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Architecture Today. Commercial Spaces. Książka dla architektów
 • Niedostępny

Architecture Today....

129,90 zł Cena

Bogato ilustrowany zlbum Architecture Today. Commercial Space to książka dla architektów, architektów wnętrz i menadżerów siedzi detalicznych.

Dizajn na co dzień, Don Norman
 • Niedostępny

Dizajn na co dzień

49,00 zł Cena

Książka o dizajnie

Dizajn na co dzień to pierwsze, polskie wydanie kultowej książki poświęconej projektowaniu. Lektura przeznaczona jest nie tylko dla projektantów wzornictwa przemysłowego czy dizajnu ale także dla miłośników tej tematyki.

Od inspiracji do aranżacji czyli jak pięknie mieszkać
 • Niedostępny

Od inspiracji do aranżacji

30,00 zł Cena

Książka jest poradnikiem, jak zrealizować remont w domu. Skierowana jest do tych, którzy nie wiedzą od czego zacząć, albo nie stać ich na wynajęcie architekta  wnętrz. Dzięki zawartym w niej poradom wasz dom będzie taki, jacy sami jesteście. Od progu będzie wywoływać pozytywne emocje.

Taki cel remontu jest do osiągnięcia wtedy, kiedy:

- znajdziesz własny styl

- odpowiednio dobierzesz kolory

- dobrze zaplanujesz układ funkcjonalny

- trafnie policzysz koszty materiałów i wyposażenia

- stworzysz harmonogram remontu

- dobrze wybierzesz wykonawcę

Książka na pewno w tym pomoże

500 tricks. Lighting
 • Niedostępny

500 tricks. Lighting

25,00 zł Cena

Dobrze dobrane oświetlenie w domu to ważny element wpływający na aranżację i atmosferę całego wnętrza. Piękne zdjęcia, różne rodzaje lamp i techniczne rozwiązania, które w prosty sposób możesz zaadaptować we własnym mieszkaniu stanowią o dużej wartości tej części serii. 500 TRICKS to zbiór praktycznych pomysłów w poręcznym formacie 16,2 x 20 cm. Poszczególne tomy serii koncentrują się na wybranym elemencie z dziedziny projektowania i wystroju wnętrz Są to: kolor, oświetlenie, podłogi, tkaniny i akcesoria. W serii znajdują się również tomy poświęcone wyposażeniu i przechowywaniu oraz różnego rodzaju formom i funkcjom pomieszczeń, m. in. : apartamentom miejskim, pokojom dla dzieci, pokojom do odpoczynku i rozrywki.

Lighting - Essential Tips
 • Niedostępny

Lighting - Essential Tips

25,00 zł Cena

Doskonale opracowana i niezwykle obszerna publikacja poświęcona ciekawemu zagadnieniu funkcji światła we wnętrzu. Książka zawiera 200 porad, dzięki którym za pomocą oświetlenia można stworzyć dobrą atmosferę i przyjazne otoczenie w mieszkaniach i domach. Projektowanie wnętrz rozwija się bardzo szybko, tak jak trendy i potrzeby ludzi, dla których te projekty powstają. Nie ma jednego najlepszego rozwiązania, jest wiele szkół projektowania i wiele sposobów, by zrealizować różne oczekiwania. Każda z książek z serii ESSETIANAL TIPS zawiera ponad 200 porad na temat różnych sposobów projektowania wnętrz tak, by były funkcjonalne i dobrze zaprojektowane. Seria prezentuje najciekawsze współczesne projekty oraz innowacyjne i praktyczne rozwiązania w nich zastosowane.

Kominek. Jak go zbudować? Jak użytkować?
 • Niedostępny

Kominek. Jak go zbudować?...

35,00 zł Cena
Książka ta jest zbiorem niezbędnych informacji mających pomóc w samodzielnej budowie obudowy wkładu kominkowego. To także kompendium wiedzy dla osób, które chcą mieć pojęcie na ten temat nawet w sytuacji, gdy ich kominek podłącza i buduje fachowiec. Pragniemy, aby posłużyła Państwu pomocą i radą, aby stała się źródłem inspiracji w trafnym podjęciu decyzji dotyczących budowy kominka.
Room : Inside Contemporary Interiors
 • Niedostępny

Room : Inside Contemporary...

309,00 zł Cena

A major new overview of 100 of the world's best contemporary interior design projects, chosen by 10 of the world's leaders in the design world.

Bright 2: Architectural Illumination and Light Installations
 • Niedostępny

Bright 2: Architectural...

309,00 zł Cena

The use of light and illumination in architecture and design is currently evolving and making an increasingly significant impact in various creative disciplines. Today, architects use light installations to create a different nighttime identity for buildings that allow for additional functions and presentations. Light is also important for interior designers, who use it to give the impression of a room where there isn't one or make a space seem bigger or smaller. Others use light to conjure works of art, forms, and images out of nothing or to give entire city centers a whole new look. In short: light is a magical medium for creative experimentation that today's designers are using to produce a broad spectrum of exciting work.

Dom pełen harmonii
 • Niedostępny

Dom pełen harmonii

36,02 zł Cena

Mieszkanie to miejsce wypoczynku i relaksu. Dla naszego zdrowia i samopoczucia ważne jest, byśmy czuli się w nim dobrze. Mądrze je urządzić i dostosować do swoich potrzeb, by przez długie lata cieszyć się rezultatami swojej pracy. Autorka jest dekoratorką wnętrz, terapeutką rodzin oraz ekspertką zajmującą się wprowadzaniem ekologii do codziennego życia. W tej książce podpowiada jak stworzyć pełen inspiracji dom, który zagwarantuje ci same korzyści i pozytywnie wpłynie na każdą sferę twojego życia.

PARAPETY BLATY KOMINKI. Atlas kamieni użytkowych
 • Niedostępny

PARAPETY BLATY KOMINKI....

19,90 zł Cena
Książka służy pomocą architektom, projektntom i inwestorom. Interesujące informacje i nowości znajdą tu nawet profesjonalni kamieniarze i sprzedawcy kamienia naturalnego.