Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 17,00 zł

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ibis

Ibis

Aktywne filtry

NIEZWYKŁA SZTUKA NIEZWYKŁY ŚWIAT: ksa24.pl
  • Niedostępny

NIEZWYKŁA SZTUKA NIEZWYKŁY...

16,70 zł Cena
Seria książek Niezwykły świat prezentuje Czytelnikowi najważniejsze wydarzenia, postaci i miejsca w dziejach ludzkiej cywilizacji: monumentalne budowle, kunsztowne dzieła sztuki, odkrycia, które zmieniły Ziemię, bogactwo świata egzotycznych zwierząt, losy wielkich wodzów, wojen, jak również zaprasza w niecodzienną podróż po ludzkim organizmie. Rzeczowe i interesujące teksty wzbogacone zostały pięknymi, dużymi i kolorowymi fotografiami.
POLSKIE DWORY PAŁACE I ZAMKI: ksa24.pl
  • Niedostępny

POLSKIE DWORY PAŁACE I ZAMKI

16,70 zł Cena
To przepiękny album prezentujący niezwykłe zabytki. W Polsce znajduje się wiele interesujących budowli, wystarczy wspomnieć o pałacu Lubomirskich w Łańcucie, renesansowym zamku Zygmunta Augusta w Niepołomicach czy bajecznym pałacu w Mosznie. Czytelnik wybierze się w niezapomnianą podróż do najpiękniejszych miejsc w Polsce.
PERŁY POLSKIEJ ARCHITEKTURY: ksa24.pl
  • Niedostępny

PERŁY POLSKIEJ ARCHITEKTURY

16,70 zł Cena
Przepiękny album prezentujący niezwykłe zabytki. W Polsce znajduje się wiele interesujących obiektów, wystarczy wspomnieć o manierystycznym zamku położonym w malowniczej dolinie Wisły w Baranowie Sandomierskim, francuskim zamku w Gołuchowie czy o siedzibie królów i kupieckiej metropolii w Krakowie.