Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 38,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Videograf

Videograf

Aktywne filtry

POLSKIE SKARBY NARODOWE
  • Niedostępny

POLSKIE SKARBY NARODOWE

27,20 zł Cena
Opisane w książce polskie skarby narodowe omówiono w obrębie następujących kategorii: - malarstwo, - rzeźba i rękodzieło, - architektura.
POLSKIE DWORY PAŁACE I ZAMKI
  • Niedostępny

POLSKIE DWORY PAŁACE I ZAMKI

18,38 zł Cena
Bogactwo kultur jakim przez lata cieszyła się Polska zaowocowało różnorodnością form budowli mieszkalnych. Do dziś pozostały nam królewskie zamczyska, sarmackie dworki i magnackie pałace. W lepszym i gorszym stanie pozwalają nam przeniknąć do swego wnętrza aby łatwiej wyobrazić sobie co reprezentowały sobą w czasie swej świetności. Mury tych wyjątkowych budynków kryją w sobie tajemnice swoich czasów i swoich mieszkańców, ale również uroki tych minionych wieków i lat.
PERŁY POLSKIEJ ARCHITEKTURY
  • Niedostępny

PERŁY POLSKIEJ ARCHITEKTURY

18,38 zł Cena
Nowe wydanie bestsellerowego albumu, którego autorami jest para znanych fotografików, podróżników i biologów. Na prawie 200 kolorowych fotografiach autorzy utrwalili najpiękniejsze miejsca w Polsce, a w obszernych tekstach otwierających każdy rozdział podali najważniejsze informacje o poszczególnych regionach kraju, jego przyrodzie, zabytkach, ciekawych obiektach turystycznych. Pokazali bogactwo polskiego krajobrazu, pomniki ponad tysiącletniej historii, skarby dziedzictwa kulturowego i elementy folkloru.
Perły polskiego renesansu
  • Niedostępny

Perły polskiego renesansu

0,00 zł Cena
Album "Perły Polskiego Renesansu" jest ilustrowaną publikacją o najcenniejszych zabytkach architektury renesansowej w Polsce. Prezentacja godnych odwiedzenia miejscowości została poprzedzona wstępem, który przygotuje czytelnika do wycieczki po najpiękniejszych pałacach, zamkach, katedrach i kościołach, ratuszach i zespołach kamienic. Autor wyjaśnia w nim pojecie renesansu i zestawia hasłowo charakterystyczne cechy tego stylu w architekturze. Przedstawia historię renesansu w Europie i w Polsce, przywołując nazwiska największych twórców i najbardziej typowe obiekty.
PERŁY ARCHITEKTURY W POLSCE
  • Niedostępny

PERŁY ARCHITEKTURY W POLSCE

37,70 zł Cena
Przepiękny album prezentujący najpiękniejszych zabytkach architektury polskiej. Prezentowana pozycja zawiera opisy w językach polskim, angielskim i niemieckim, które są uzupełnieniem pięknych fotografii.