Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 58,00 zł - 78,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

ABE

ABE

Aktywne filtry

CZYM JEST PROJEKTOWANIE WYSTAW?: ksa24.pl
  • Niedostępny

CZYM JEST PROJEKTOWANIE...

77,70 zł Cena

Problematyka Publikacja Czym jest projektowanie wystaw? to najlepszy przewodnik po licznych aspektach tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny. Porusza wszystkie zagadnienia, jakie wiążą się z przestrzennymi bądź graficznymi rozwiązaniami, dotyczącymi miejsc i obiektów. Począwszy od krótkiej historii projektowania przestrzeni wystawienniczych, książka porusza wszelkie zagadnienia, jakie dotyczą tematu, włączając najbardziej współczesne rozwiązania. Nie zapomina o efektywnej komunikacji z odbiorcą i wpływie rozwoju technologii na design. Autorzy zastanawiają się, co tworzy wystawę, i odkrywają granice między przestrzenią wystawienniczą, przestrzenią publiczną a sztuką.

Design XX wieku: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Design XX wieku. Główne...

69,30 zł Cena

Design XX wieku to niezastąpione źródło informacji dla zainteresowanych wzornictwem ubiegłego wieku. Wielu z nas swobodnie wypowiada się na temat 'historii sztuki użytkowej', ale ile tak naprawdę wiemy o tej rozległej dziedzinie? Jakie są główne nurty? Jakie są cechy charakterystyczne i przedstawiciele poszczególnych stylów? Design XX wieku odpowiada na te pytania poprzez wnikliwą analizę zjawisk, które definiują bliskie nam wzornictwo.

Kurs rysunku architektonicznego: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Kurs rysunku...

58,80 zł Cena

Podkreślając twórcze aspekty architektury, książka ta zawiera kurs przygotowawczy projektowania architektonicznego. Wprowadza w wizualny język architektury, zachęca do przestrzennego myślenia i inspiruje do zadawania pytań na temat środowiska zurbanizowanego. W poszczególnych rozdziałach krok po kroku został wyjaśniony cały proces projektowania. Dodatkowo w książce znajdują się praktyczne ćwiczenia, które zainspirują Czytelnika do rozwijania nowych umiejętności, od określania przestrzeni i jej trójwymiarowej wizualizacji po wykonywanie przekrojów, sposoby pokazania elewacji i całościowe ujęcia w rysunku perspektywicznym.