Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 178,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Feeria

Feeria

Aktywne filtry

CASA BELLA: ksa24.pl
  • Niedostępny

CASA BELLA

177,45 zł Cena
All of the 55 charming houses in this book are photographed by Massimo Listri and each reflects the character of its illustrious occupant. A mouth-watering tour of stylish homes around the globe in places as diverse as Bali, Malindi, Marrakech, Bangkok, Kyoto, Los Angeles or London to name a few.
KOLOR. 500 TRIKÓW: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

KOLOR. 500 TRIKÓW

35,70 zł Cena
Kolor jest kluczowym elementem wystroju wnętrza. Wpływa nie tylko na sposób postrzegania przestrzeni, ale również na relacje między pomieszczeniem a znajdującymi się w niej przedmiotami. Dobrze znane jest również zjawisko psychologicznego oddziaływania barw na człowieka; tak na przykład czerwony pobudza, podczas gdy niebieski uspokaja. Książka ta zawiera praktyczne pomysły i porady, pozwalające na to, by kolor ścian, mebli i dodatków stał się naszym sprzymierzeńcem bez względu na to, czy zdecydujemy się na paletę monochromatyczną, kontrastową czy jeszcze bardziej odważne zestawienia.
JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE I NIE ZWARIOWAĆ?: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE I...

35,70 zł Cena
Autorka tej książki jest jedną z nas. Gdy zaczynała swoją przygodę z domem, dysponowała wiedzą architektoniczną i budowlaną, typową dla absolwentki filologii polskiej. Jednak dziś ma nad wieloma z nas pewną istotną przewagę – przeszła przez wszystkie etapy budowy i urządzania własnego domu i to z powodzeniem. Swoimi słowami powie nam: - Jak dokonać odbioru technicznego. - Jak dobrać podłogi, tapety, meble, oświetlenie. - Jak wykrywać błędy i usterki wykonawców. - Jak aranżować ciekawe wnętrza. - A także… jak rozmawiać z fachowcami
DODATKI. 500 TRIKÓW: Ksiegarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

DODATKI. 500 TRIKÓW

37,70 zł Cena
"Dodatki należą do najistotniejszych elementów wystroju. Wymiana kilku z nich na inne lub choćby tylko odmienne zaaranżowanie ich pozwala znacząco przeobrazić każde wnętrze. Ważną ich zaletą jest też to, iż umożliwiają, by dom ewoluował wraz z nami, a estetyczne detale zdobnicze na bieżąco odzwierciedlały naszą osobowość. Książka ukazuje tysiące rozmaitych opcji, które oferują nam elementy dekoracyjne – od zasłon i dywanów przez świece, lustra do roślin i wielu innych – dostarczając pomysłów i wskazówek zgodnych ze stylistyką i przeznaczeniem poszczególnych pomieszczeń."
888 PORAD DLA TWOJEGO DOMU: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

888 PORAD DLA TWOJEGO DOMU

83,90 zł Cena
"Książka zawiera praktyczne pomysły, które pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia w domu. Autorzy: doradzają, jak sprawić, by wnętrza wydawały się optycznie większe; piszą o optymalnym oświetleniu; pokazują, jak wygospodarować miejsce na schowki w kuchni, łazience, przedpokoju; dają propozycje na temat urządzania holów i korytarzy, przykłady eksponowania obrazów, sugestie umeblowania domu i doboru mebli ogrodowych. Wszystko w zgodzie z zasadami profesjonalnego wystroju wnętrz, a zaprezentowane w lekki i komunikatywny sposób."