Filtruj według

Cena

Cena

  • 35,00 zł - 178,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Feeria

Feeria

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

CASA BELLA

177,45 zł Cena
All of the 55 charming houses in this book are photographed by Massimo Listri and each reflects the character of its illustrious occupant. A mouth-watering tour of stylish homes around the globe in places as diverse as Bali, Malindi, Marrakech, Bangkok, Kyoto, Los Angeles or London to name a few.

KOLOR. 500 TRIKÓW

35,70 zł Cena
Kolor jest kluczowym elementem wystroju wnętrza. Wpływa nie tylko na sposób postrzegania przestrzeni, ale również na relacje między pomieszczeniem a znajdującymi się w niej przedmiotami. Dobrze znane jest również zjawisko psychologicznego oddziaływania barw na człowieka; tak na przykład czerwony pobudza, podczas gdy niebieski uspokaja. Książka ta zawiera praktyczne pomysły i porady, pozwalające na to, by kolor ścian, mebli i dodatków stał się naszym sprzymierzeńcem bez względu na to, czy zdecydujemy się na paletę monochromatyczną, kontrastową czy jeszcze bardziej odważne zestawienia.

JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE I...

35,70 zł Cena
Autorka tej książki jest jedną z nas. Gdy zaczynała swoją przygodę z domem, dysponowała wiedzą architektoniczną i budowlaną, typową dla absolwentki filologii polskiej. Jednak dziś ma nad wieloma z nas pewną istotną przewagę – przeszła przez wszystkie etapy budowy i urządzania własnego domu i to z powodzeniem. Swoimi słowami powie nam: - Jak dokonać odbioru technicznego. - Jak dobrać podłogi, tapety, meble, oświetlenie. - Jak wykrywać błędy i usterki wykonawców. - Jak aranżować ciekawe wnętrza. - A także… jak rozmawiać z fachowcami

DODATKI. 500 TRIKÓW

37,70 zł Cena
"Dodatki należą do najistotniejszych elementów wystroju. Wymiana kilku z nich na inne lub choćby tylko odmienne zaaranżowanie ich pozwala znacząco przeobrazić każde wnętrze. Ważną ich zaletą jest też to, iż umożliwiają, by dom ewoluował wraz z nami, a estetyczne detale zdobnicze na bieżąco odzwierciedlały naszą osobowość. Książka ukazuje tysiące rozmaitych opcji, które oferują nam elementy dekoracyjne – od zasłon i dywanów przez świece, lustra do roślin i wielu innych – dostarczając pomysłów i wskazówek zgodnych ze stylistyką i przeznaczeniem poszczególnych pomieszczeń."

888 PORAD DLA TWOJEGO DOMU

83,90 zł Cena
"Książka zawiera praktyczne pomysły, które pozwolą maksymalnie wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia w domu. Autorzy: doradzają, jak sprawić, by wnętrza wydawały się optycznie większe; piszą o optymalnym oświetleniu; pokazują, jak wygospodarować miejsce na schowki w kuchni, łazience, przedpokoju; dają propozycje na temat urządzania holów i korytarzy, przykłady eksponowania obrazów, sugestie umeblowania domu i doboru mebli ogrodowych. Wszystko w zgodzie z zasadami profesjonalnego wystroju wnętrz, a zaprezentowane w lekki i komunikatywny sposób."