Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 37,00 zł

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Fenix

Fenix

Aktywne filtry

ZABYTKI POLSKI: ksa24.pl
  • Niedostępny

ZABYTKI POLSKI

31,40 zł Cena
Z myślą o wszystkich Czytelnikach, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o zabytkach w swojej okolicy i w ogóle w Polsce, prezentujemy książkę, która może stać się wspaniałym przewodnikiem po przepięknych pałacach, klasztorach, katedrach, kościołach, zamkach, muzeach oraz zabytkach techniki. Przedstawiamy informacje o 58 zabytkach Polski (mniej i bardziej znanych), króre uzupełnione są przez doskonałe i inspirujące zdjęcia, oddające nastrojowy klimat miast, zamków i pałaców. Mamy nadzieję, że niniejszy album stanie się podpowiedzią i inspiracją, jak aktywnie spędzić weekend i co warto zobaczyć!
ZAMKI EUROPY
  • Niedostępny

ZAMKI EUROPY

31,49 zł Cena
Zamki, budowane od czasów średniowiecza, były twierdzami wznoszonymi z cegły lub kamienia na terenach trudno dostępnych. Początkowo pełniły funkcję obronną. Z czasem stały się siedzibami królów, książąt, starostów i rycerzy. Po dziś dzień zachowały się te niezwykłe budowle lub ich ruiny, które są ogromną atrakcją dla zwiedzających. Nasz album prezentuje wiele niesamowitych zdjęć zamków z całej Europy, w tym z Polski. Zamieściliśmy także krótkie noty i ciekawostki historyczne, które na pewno zachęcą do odwiedzenia tych wspaniałych miejsc.
ZABYTKI EUROPY: ksa24.pl
  • Niedostępny

ZABYTKI EUROPY

31,49 zł Cena
Niniejsza książka to idealna propozycja dla osób spragnionych wiedzy i wrażeń. Prezentujemy Czytelnikom najpiękniejsze zabytki Europy – miejsca pełnego kontrastów, gdzie ścieraja się kultury i idee, które od zarania dziejów kształtowały świat. Wiele ciekawych informacji i przepięknych zdjęć znajdą tutaj miłośnicy zamków, pasjonaci kościołów i klasztorów, wielbiciele starożytnych historii oraz sympatycy wielkomiejskiego zgiełku europejskich stolic. Mamy nadzieję, że opisane przez nas zabytki i dołączone do nich inspirujące zdjęcia, zachęcą każdego do zaplanowania podróży po kontynencie, na którym mieszkamy.
Cuda architektury: ksa24.pl
  • Niedostępny

Cuda architektury

12,59 zł Cena
Cuda architektury, znajdujące się na całym świecie, odzwierciedlają funkcjonalne, estetyczne i społeczne cechy, dzięki którym stają się unikalne i godne podziwu. Wiele z nich zachwyca nas swoim ogromem, pięknem, niespotykanym stylem, technologią czy grą światła i cienia. Książka zawiera oprócz pięknych fotografii przedstawiających najciekawsze na świecie zabytki architektoniczne także niezbędne informacje pozwalające zrozumieć wyjątkowość i niecodzienność przedstawionych obiektów.
Skarby architektury: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Skarby architektury

20,48 zł Cena
Architektura towarzyszy ludzkiej cywilizacji niemal od zarania dziejów. Otaczający nas świat pełen jest wspaniałych, pięknych konstrukcji architektonicznych stworzonych przez człowieka. Wiele budowli zachwyca nas swoim ogromem, pięknem, niespotykanym stylem, technologią czy grą światła i cienia. W dzisiejszym świecie cuda te to przyjazne środowisku ekologiczne budynki i monumentalne drapacze chmur. Skarby architektury to niezastąpiony przewodnik dla poszukiwaczy informacji o najciekawszych budowlach świata.
NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI POLSKI
  • Niedostępny

NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI POLSKI

36,65 zł Cena
Kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie - Bytów, Gniew, Kwidzyn, Malbork, Szczecin Dolnośląskie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie - Bolków, Brzeg, Czocha, Kamieniec Ząbkowicki, Książ, Moszna, Świny Mazowieckie, warmińsko-mazurskie - Czersk, Nidzica, Olsztyn, Pułtusk, Reszel, Warszawa Małopolskie, śląskie - Będzin, Bielsko-Biała, Bobolice, Kraków, Niedzica, Ogrodzieniec, Sucha Beskidzka, Tenczyn Lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie - Baranów Sandomierski, Chęciny, Krasiczyn, Łańcut, Ujazd
CUDA ARCHITEKTURY. ILUSTROWANA ENCYKLOPEDIA
  • Niedostępny

CUDA ARCHITEKTURY....

15,75 zł Cena
Od dawien dawna człowiek zawsze interesował się swoim otoczeniem, tym co dała mu przyroda. Świat natury, jak i świat stworzony przez człowieka, jest tak ogromny i zróżnicowany, że ich poznawanie zajęłoby nieskończenie wiele czasu. Zaprezentowana kolekcja porusza szeroki zakres tematów, których poznawanie czyni czytelnika wielkim odkrywcą. Każdy album zawiera zbadane informacje, a wyjątkowe ilustracje wzbudzą na pewno jeszcze większe zainteresowanie. Oprócz przedstawionych zbiorów wiedzy ilustrowanej, są również kolorowe albumy literatury pięknej dla dzieci. Książka zawiera około 220 ilustracji.
ATLAS CUDÓW ARCHITEKTURY: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

ATLAS CUDÓW ARCHITEKTURY

12,60 zł Cena
Atlas, który trzymają Państwo w ręku, należy do serii, która uczyni z każdego młodego człowieka wielkiego odkrywcę. Otaczający nas świat to cuda natury ożywionej i nieożywionej. Niezależnie czy zjawiska te są efektem wpływu ręki człowieka, czy też są ukształtowane przez naturę, wzbudzają w nas podziw i chęć odkrywania coraz to nowych tajemnic.