Wydarzenia

Brak wydarzeń

Polski Cement

Polski Cement

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

TECHNOLOGIA BETONU...

66,89 zł Cena

Publikacja TECHNOLOGIA BETONU SAMOZAGĘSZCZALNEGO autorstwa Jacka Gołaszewskiego, Janusza Szwabowskiego precyzyjnie ujmuje oczekiwane na krajowym rynku opracowanie poświęcone jednemu z nowoczesnych i coraz szerzej stosowanych materiałów konstrukcyjnych, jakim jest beton samozagęszczalny.

Jest ona pierwszym opracowaniem na polskim rynku porządkującym, na przyjętym przez jej Autorów poziomie, informacje o charakterze zarówno naukowym jak i technicznym, odnoszącej się do jednej z odmian betonów nowej generacji.

CHEMIA CEMENTU I BETONU

176,40 zł Cena

CHEMIA CEMENTU I BETONU autorstwa Kurdowskiego Wiesława skierowana jest przede wszystkim dla pracowników naukowych wyższych uczelni i instytutów badawczych, lecz stanowić także będzie cenne źródło informacji dla specjalistów interesujących się produkcją cementu i betonu, zwłaszcza że w coraz większym stopniu prowadzą oni własne badania w bardzo dobrze wyposażonych laboratoriach zakładowych.

Nie należy również zapominać o studentach kierunków technicznych, chemii i inżynierii materiałowej, dla których ta książka może stanowić pomoc dydaktyczną.