Wydarzenia

Brak wydarzeń

Polski Cement

Polski Cement

Aktywne filtry

TECHNOLOGIA BETONU...

66,89 zł Cena

Publikacja TECHNOLOGIA BETONU SAMOZAGĘSZCZALNEGO autorstwa Jacka Gołaszewskiego, Janusza Szwabowskiego precyzyjnie ujmuje oczekiwane na krajowym rynku opracowanie poświęcone jednemu z nowoczesnych i coraz szerzej stosowanych materiałów konstrukcyjnych, jakim jest beton samozagęszczalny.

Jest ona pierwszym opracowaniem na polskim rynku porządkującym, na przyjętym przez jej Autorów poziomie, informacje o charakterze zarówno naukowym jak i technicznym, odnoszącej się do jednej z odmian betonów nowej generacji.

CHEMIA CEMENTU I BETONU

176,40 zł Cena

CHEMIA CEMENTU I BETONU autorstwa Kurdowskiego Wiesława skierowana jest przede wszystkim dla pracowników naukowych wyższych uczelni i instytutów badawczych, lecz stanowić także będzie cenne źródło informacji dla specjalistów interesujących się produkcją cementu i betonu, zwłaszcza że w coraz większym stopniu prowadzą oni własne badania w bardzo dobrze wyposażonych laboratoriach zakładowych.

Nie należy również zapominać o studentach kierunków technicznych, chemii i inżynierii materiałowej, dla których ta książka może stanowić pomoc dydaktyczną.