Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 62,00 zł - 100,00 zł

Autor

Autor

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Debit

Debit

Aktywne filtry

NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI I PAŁACE ŚWIATA /Debit
  • Niedostępny

NAJPIĘKNIEJSZE ZAMKI I...

62,90 zł Cena
Najwspanialsze rezydencje, pałace i ogrody książąt, królów i cesarzy - od Zakazanego Miasta chińskich cesarzy do bajkowych zamków szalonego króla Bawarii. Dzieła najwybitniejszych artystów swoich czasów, które były tłem wydarzeń politycznych decydujących o losach państw i milczącym świadkiem szalonych miłości i okrutnych zbrodni. Książka "Najpiękniejsze zamki i pałace świata" prowadzi czytelnika nie tylko do jaskrawo oświetlonych gwarnych salonów, ale także uchyla przed nim tajne drzwi do prywatnych komnat, które na zawsze miały pozostać niedostępne dla obcych, odsłaniając ich starannie skrywane tajemnice.
NAJPIĘKNIEJSZE KLASZTORY I ŚWIĄTYNIE ŚWIATA
  • Niedostępny

NAJPIĘKNIEJSZE KLASZTORY I...

62,90 zł Cena
Książka Najpiękniejsze klasztory i świątynie świata prezentuje miejsca święte wielu ludów, budowle wznoszone od tysięcy lat na Bliskim i Dalekim Wschodzie Azji, w Europie, Afryce i Ameryce. Pomaga dostrzec istotne różnice między religiami, lecz czasem też zadziwiające podobieństwa. Kościoły, sobory, cerkwie, domy modlitwy czy meczety są bowiem ucieleśnieniem odwiecznego marzenia człowieka o spotkaniu z Bogiem w świątyni - u „bram niebios", spotkaniu, które pozwoli zrozumieć samego siebie.
70 CUDÓW STAROŻYTNEJ ARCHITEKTURY
  • Niedostępny

70 CUDÓW STAROŻYTNEJ...

99,75 zł Cena
Książka przedstawia tajemnice powstania 70 cudów ludzkiej pomysłowości zebrane w 7 działach tematycznych: siedem cudów swiata, grobowce i nekropolie, świątynie i sanktuaria, pałace, łaźnie i areny, fortyfikacje, porty, konstrukcje wodne i drogi, gigantyczne posągi i monolity.