Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 145,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Buchmann

Buchmann

Aktywne filtry

ISLAM. HISTORIA, SZTUKA, ARCHITEKTURA: ksa24.pl
  • Niedostępny

ISLAM. HISTORIA, SZTUKA,...

144,90 zł Cena

Islam, druga pod względem wielkości i najmłodsza pośród trzech największych religii monoteistycznych w istotny sposób odmieniła oblicze świata. Szybkie rozprzestrzenianie się islamu w jego początkowym okresie pozwoliło na przyłączenie i zintegrowanie różnych kultur i tradycji. Przez kolejne stulecia do pierwotnego kręgu kultury muzułmańskiej – obejmującego Bliski Wschód, Afrykę Północną oraz Persję – dołączyły kultury Azji Środkowej, subkontynentu indyjskiego oraz Azji Południowo-Wschodniej.

SIELSKI DOM. Najpiękniejsze dekoracje w stylu rustykalnym: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

SIELSKI DOM. Najpiękniejsze...

23,52 zł Cena

Dom z duszą, urządzony w przytulnym wiejskim stylu i wszystko, co do niego pasuje: kwiatowe dekoracje, własnoręcznie wykonane ozdoby, przepisy kulinarne na dania i przetwory z wykorzystaniem darów natury (owoce, zioła, grzyby), pomysły na przyjęcia tematyczne na wszystkie pory roku. Dom na wsi... Któż o tym nie marzył... Proste, nieskomplikowane życie w harmonii z otaczającym nas światem. Zmieniające się pory roku, plony, które daje nam natura, zbierane przez nas własnymi rękami... I to, co z nich zrobimy - radość dla oczu i podniebienia.

IGLAKI. Najpopularniejsze gatunki w Polsce: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

IGLAKI. Najpopularniejsze...

27,30 zł Cena

Dobrze urządzony ogród z iglakami jest piękny i praktyczny, ponieważ nie wymaga dużych nakładów pracy. Jest prawdziwym ogrodem wypoczynkowym. Najpopularniejszymi roślinami iglastymi są świerki, jodły, cisy, modrzewie i sosny. Rośliny zachowujące igliwie cieszą oko przez cały rok. Oprócz roślin iglastych, w książce znalazły się też rośliny liściaste, które nie zrzucają liści na zimę. Do najpopularniejszych z nich należą: bukszpan, laurowiśnia wschodnia, trzmielina Fortune’a, bluszcze, ognik szkarłatny.

DECOUPAGE: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

DECOUPAGE

17,85 zł Cena
"Dzięki sztuce dekupażu można ze zwykłych rzeczy zrobić coś wyjątkowego i oryginalnego. Można ozdabiać drewno, szkło, tworzywa sztuczne i inne materiały, które otaczają wnętrze mieszkania i składają się na jego wygląd. Książka „Decoupage” przedstawia ponad 40 prezentacji dekupażu z prostym opisem ich wykonania."
PRZYTULNE DEKORACJE: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

PRZYTULNE DEKORACJE

38,85 zł Cena
"Książka przedstawia ponad 35 czarujących projektów od przytulnych poduszek i kapci po śliczne torebki i pluszowe zabawki. Dzięki szczegółowym instrukcjom i dokładnym szablonom uzyskasz wymarzony efekt a swoim wnętrzom nadasz niepowtarzalny charakter."
1001 PORAD JAK ZOSTAĆ DOBRYM OGRODNIKIEM
  • Niedostępny

1001 PORAD JAK ZOSTAĆ...

47,25 zł Cena
Porady na temat wysiewu, pielęgnacji, przycinania, wykopywania, zbierania, projektowania, kompostowania, podlewania. Wszystko na temat warzyw, owoców, doniczek i koszyków, trawników, drzew, pnączy, ziół, zwierząt w ogrodzie, róż. Inspiracje dla oświetlenia, nasadzeń, ozdabiania, wypoczynku, recyklowania, zabawy, imprezowania.
NAJWAŻNIEJSZE MIEJSCA ŚWIĘTE
  • Niedostępny

NAJWAŻNIEJSZE MIEJSCA ŚWIĘTE

37,71 zł Cena
To książka o najważniejszych i najsłynniejszych miejscach pielgrzymek, kultu religijnego i duchowej potęgi, rozrzuconych po całym świecie. Przedstawia ona najróżniejsze obiekty, których moc nieustannie przyciąga rzesze wiernych: od tajemniczych megalitów na wyspie Lewis do bliskiego sercu klasztoru na Jasnej Górze w Częstochowie.
HISTORIA ARCHITEKTURY: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

HISTORIA ARCHITEKTURY

49,35 zł Cena
…" Budynku nie można analizować jednorazowo, percepcja musi być dynamiczna, trzeba jednocześnie przyjrzeć się temu, co na zewnątrz i temu, co w środku. Na początku oceniamy to, co na zewnątrz, bryłę lub grupę brył - za pośrednictwem najważniejszej części, fasady. Następnie przechodzimy do wnętrza, do tego co zawiera się w murach, tego, co definiuje esencję architektury, jej autentyzm i oryginalność. HISTORIA ARCHITEKTURY ukazuje zarys rozwoju architektury w sposób przystępny dla czytelników zainteresowanych tematem, pragnących poznać podstawowe nurty rozwoju tej dziedziny.