Murator

Murator

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

SZKOŁA REMONTOWANIA

36,65 zł Cena
Pokazujemy przebieg najważniejszych prac, których efekt wpłynie na poprawę standardu życia we własnym domu. Zaczynamy od prac podstawowych, czyli remontu najbardziej eksploatowanych pomieszczeń - łazienek i kuchni. Sporo miejsca poświęcamy podłogom. Tym, którzy szukają dodatkowej przestrzeni mieszkalnej, podpowiadamy, jak zaadoptować poddasze i co można zrobić w piwnicy.

SZKOŁA URZĄDZANIA DOMU

35,70 zł Cena
Zadanie tej książki polega na połączeniu teorii z praktyką - zmaga się przecież z nimi każdy inwestor. Dlatego będziemy mówić o oddziaływaniu barw i właściwościach farb do malowania ścian. O sposobach podziału przestrzeni, ale i o tym, jak i z jakich materiałów zbudować ściankę działową.

INFORMATOR INSTALACYJNY 2010

28,35 zł Cena
Woda i kanalizacja, Wyposażenie pomieszczeń sanitarnych, Ogrzewanie, Wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo, Centralne odkurzanie, Instalacje elektryczne, Systemy teleinformatyczne, Ochrona osób i mienia

INFORMATOR INSTALACYJNY 2009

28,35 zł Cena
# niezastąpiony przewodnik po rynku wyrobów z branży sanitarnej, grzewczej, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, instalacji elektrycznych, techniki oświetleniowej i teleinformatycznej oraz zabezpieczeń mechanicznych, elektronicznych i przeciwpożarowych # narzędzie codziennej pracy osób zawodowo związanych z budownictwem: architektów, projektantów, inżynierów, techników budowlanych # szczegółowe opisy 5060 produktów; 692 strony, 468 prezentacji, ponad 3150 firm # prezentacje ofert producentów podzielone na branże; indeks nowości, produktów, firm i reklam, adresy dystrybutorów oraz karty korespondencyjne # nowe formy wzbogacające część merytoryczną tytułu: przegląd programów komputerowych przydatnych architektom i projektantom w ich codziennej pracy, zielone strony poświęcone działalności proekologicznej poszczególnych firm oraz, obok sprawdzonych już materiałów promocyjnych patronów działów - materiał patrona wydania # wstępy zawierające charakterystyki wyrobów, konsultowane z przedstawicielami poszczególnych branż, poprzedzające każdy dział INFORMATORA # ciekawe artykuły dotyczące termomodernizacji, promieniotwórczości materiałów budowlanych oraz problemu hałasu w budownictwie.

INFORMATOR BUDOWLANY 2010...

36,23 zł Cena
Tom 1 - Materiały konstrukcyjne, materiały izolacyjne, stolarka otworowa, chemia budowlana, materiały wykończeniowe, dźwigi oraz wyposażenie wnętrz i ogrodów, narzędzia i sprzęt budowlany, transport. Tom 2 - Pokrycia dachowe i akcesoria, narzędzia i sprzęt dekarski, odzież robocza, sprzęt BHP