Filtruj według

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 209,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Migut Media

Migut Media

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Apartamenty. Inspirujące...

89,25 zł Cena

"Apartamenty - inspirujące wnętrza i projekty" to ponad 600 stron nowoczesnych wnętrz z całego świata - Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Mediolanu czy Lizbony. W książce prezentowane są zarówno małe kawalerki, jak i kilkupokojowe apartamenty czy lofty. Są one zaprojektowane przez znanych architektów i dekoratorów wnętrz.

DOM Z DUSZĄ

114,45 zł Cena
W tej książce znana projektantka wnętrz, Nina Campbell, radzi, jak odmienić mieszkanie lub dom. Propozycje Niny odzwierciedlają aktualne trendy, a jednocześnie są ponadczasowe. Jej wnętrza są eleganckie, gustowne, a mimo to wygodne i praktyczne, dlatego do jej stałych klientów należy wiele znanych osób. Poprzez prezentację zmian w wystroju każdego z pomieszczeń (począwszy od salonu, przez sypialnię, kuchnię, aż po łazienkę) projektantka pokazuje, jak samemu przeprowadzić podobne metamorfozy.

OBLICZA POLSKIEGO DWORU

208,95 zł Cena
NAKŁAD WYCZERPANY Oglądając ten album macie Państwo okazję obcować z piękną architekturą i tradycją polskich dworów, jak również ze stylem życia i zwyczajami nierozerwalnie z dworami związanymi. Wierzę, że album ten dostarczy Państwu nie tylko estetycznych wrażeń lecz również przyczyni się do zachowania ciągłości polskiej kultury materialnej i będzie pomocny dla osób, które poszukują wzorów dla współczesnych rezydencji.

NOWE OBLICZA DWORU POLSKIEGO

147,00 zł Cena
Nowe oblicza polskiego dworu" to doskonały album zarówno dla tych, których fascynuje fenomen kulturowy i architektoniczny polskich dworów, jak i dla tych, którzy marzą, by w dworze mieszkać lub wręcz wybudować rezydencję w stylu dworkowym. Głównym przesłaniem tej książki jest pokazanie bogactwa zjawiska, jakim był dwór polski, a także przekonanie rodaków, że jeśli chcą budować sobie siedzibę i koniecznie nazywać ją "dworem", to niech w świadomy sposób kontynuują przynajmniej kształt architektoniczny, jaki dwory miały.