Migut Media

Migut Media

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Apartamenty. Inspirujące...

89,25 zł Cena
"Apartamenty - inspirujące wnętrza i projekty" to ponad 600 stron nowoczesnych wnętrz z całego świata - Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Mediolanu czy Lizbony. W książce prezentowane są zarówno małe kawalerki, jak i kilkupokojowe apartamenty czy lofty. Są one zaprojektowane przez znanych architektów i dekoratorów wnętrz. Wśród przedstawianych projektów są także bardzo niezwykłe rozwiązania, których próżno szukać w polskich domach. Obok pięknych zdjęć znajdziemy tu również plany architektoniczne wszystkich mieszkań i krótkie opisy. Publikacja jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych dobrym designem, a w szczególności do tych, którzy planują wykończenie, remont lub zmianę aranżacji swojego mieszkania. Czytelnicy dowiedzą się jak urządzić swój apartament, dobrze wykorzystać przestrzeń, dobrać kolory i faktury użytych materiałów, a także jakie meble kupić, żeby były najbardziej funkcjonale. Poręczny format - 185x135 mm ułatwi czytelnikom korzystanie z tej ponad 600 stronicowej publikacji. Autorką książki jest Ana G. Cañizares, mająca na swoim koncie już kilka książek o podobnej tematyce.

DOM Z DUSZĄ

114,45 zł Cena
W tej książce znana projektantka wnętrz, Nina Campbell, radzi, jak odmienić mieszkanie lub dom. Propozycje Niny odzwierciedlają aktualne trendy, a jednocześnie są ponadczasowe. Jej wnętrza są eleganckie, gustowne, a mimo to wygodne i praktyczne, dlatego do jej stałych klientów należy wiele znanych osób. Poprzez prezentację zmian w wystroju każdego z pomieszczeń (począwszy od salonu, przez sypialnię, kuchnię, aż po łazienkę) projektantka pokazuje, jak samemu przeprowadzić podobne metamorfozy.

NOWE OBLICZA DWORU POLSKIEGO

147,00 zł Cena
Nowe oblicza polskiego dworu" to doskonały album zarówno dla tych, których fascynuje fenomen kulturowy i architektoniczny polskich dworów, jak i dla tych, którzy marzą, by w dworze mieszkać lub wręcz wybudować rezydencję w stylu dworkowym. Głównym przesłaniem tej książki jest pokazanie bogactwa zjawiska, jakim był dwór polski, a także przekonanie rodaków, że jeśli chcą budować sobie siedzibę i koniecznie nazywać ją "dworem", to niech w świadomy sposób kontynuują przynajmniej kształt architektoniczny, jaki dwory miały.