Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 209,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Migut Media

Migut Media

Aktywne filtry

Apartamenty. Inspirujące wnętrza i projekty: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Apartamenty. Inspirujące...

89,25 zł Cena

"Apartamenty - inspirujące wnętrza i projekty" to ponad 600 stron nowoczesnych wnętrz z całego świata - Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Mediolanu czy Lizbony. W książce prezentowane są zarówno małe kawalerki, jak i kilkupokojowe apartamenty czy lofty. Są one zaprojektowane przez znanych architektów i dekoratorów wnętrz.

DOM Z DUSZĄ: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

DOM Z DUSZĄ

114,45 zł Cena
W tej książce znana projektantka wnętrz, Nina Campbell, radzi, jak odmienić mieszkanie lub dom. Propozycje Niny odzwierciedlają aktualne trendy, a jednocześnie są ponadczasowe. Jej wnętrza są eleganckie, gustowne, a mimo to wygodne i praktyczne, dlatego do jej stałych klientów należy wiele znanych osób. Poprzez prezentację zmian w wystroju każdego z pomieszczeń (począwszy od salonu, przez sypialnię, kuchnię, aż po łazienkę) projektantka pokazuje, jak samemu przeprowadzić podobne metamorfozy.
OBLICZA POLSKIEGO DWORU
  • Niedostępny

OBLICZA POLSKIEGO DWORU

208,95 zł Cena
NAKŁAD WYCZERPANY Oglądając ten album macie Państwo okazję obcować z piękną architekturą i tradycją polskich dworów, jak również ze stylem życia i zwyczajami nierozerwalnie z dworami związanymi. Wierzę, że album ten dostarczy Państwu nie tylko estetycznych wrażeń lecz również przyczyni się do zachowania ciągłości polskiej kultury materialnej i będzie pomocny dla osób, które poszukują wzorów dla współczesnych rezydencji.
NOWE OBLICZA DWORU POLSKIEGO
  • Niedostępny

NOWE OBLICZA DWORU POLSKIEGO

147,00 zł Cena
Nowe oblicza polskiego dworu" to doskonały album zarówno dla tych, których fascynuje fenomen kulturowy i architektoniczny polskich dworów, jak i dla tych, którzy marzą, by w dworze mieszkać lub wręcz wybudować rezydencję w stylu dworkowym. Głównym przesłaniem tej książki jest pokazanie bogactwa zjawiska, jakim był dwór polski, a także przekonanie rodaków, że jeśli chcą budować sobie siedzibę i koniecznie nazywać ją "dworem", to niech w świadomy sposób kontynuują przynajmniej kształt architektoniczny, jaki dwory miały.