Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 90,00 zł

Autor

Autor

Wydawnictwo

Wydawnictwo

Oprawa

Oprawa

Język

Język

Wydarzenia

Brak wydarzeń

CZASOPISMA

CZASOPISMA

Aktywne filtry

FORMAT P10 SUBTERRANEA
  • Niedostępny

FORMAT P10 SUBTERRANEA

15,00 zł Cena

W dziesiątym numerze, nomadycznego magazynu humanistycznego Format P schodzimy pod ziemię. Eksplorujemy społeczny, użytkowy oraz symboliczny potencjał architektury podziemnej, przeczuwając, że oto wkraczamy w kolejną fazę eksploatacji świata - szturmowanie powierzchni. Po fazie feudalnego zakorzenienia, w wieku XV ludzkość odkrywa ziemię jako glob. Żeglarze zastępują metafizyków w określaniu formy świata, a architektura opanowuje horyzont. Pojawienie się nowoczesnego kapitalizmu w wieku XIX stanowi nowe wyzwanie dla architektury, która pnąc się w górę, podbija to, co wcześniej nie istniało jako przestrzeń spekulacji - powietrze. 

OBJEKT nr 66: ksa24.pl
  • Niedostępny

OBJEKT nr 66

65,00 zł Cena
OBJEKT przeznaczony jest dla czytelników, którzy śledzą detal i projekt we współczesnych miastach. Architekci, projektanci wnętrz i pasjonaci projektowania - a także jego konsumenci to ludzie, którzy powinni czytać OBJEKT.
DISENO INTERIOR NR 260: ksa24.pl
  • Niedostępny

DISENO INTERIOR NR 262

49,90 zł Cena
Projektowanie wnętrz, architektura. Urządzanie duzych pomieszczeń: domków jednorodzinnych, biur, restauracji. Projekty domków.
FLORIDA DESIGN VOL 24 1
  • Niedostępny

FLORIDA DESIGN VOL 24 1

39,90 zł Cena
Pięknie zilustrowany magazyn prezentujący najpiękniejsze domy na Florydzie wraz z ich wyposażeniem w postaci umeblowania, antyków, sztuki, gabinetów, tkanin, parkietów,świateł i architektonicznego zdobnictwa.
Krytyka Architektury 1(2) 2011
  • Niedostępny

Krytyka Architektury 1(2) 2011

89,32 zł Cena

Dostępność: wydruk na żądanie Samo pojęcie „architektura ekologiczna” jest ciągle problemem. Ważne jest też uściślenie zakresu oraz rodzaju wpływu ekologii na metody projektowe. Uznaliśmy, że najlepszym sposobem na doprecyzowanie tego terminu i ocenę wyników pracy architektów są systemy wielokryterialne. Dlatego osią drugiego numeru „Krytyki Architektury” uczyniliśmy właśnie analizę polskich obiektów certyfikowanych ekologicznie według międzynarodowych metod.