CZASOPISMA

CZASOPISMA

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

FORMAT P10 SUBTERRANEA

15,00 zł Cena

W dziesiątym numerze, nomadycznego magazynu humanistycznego Format P schodzimy pod ziemię. Eksplorujemy społeczny, użytkowy oraz symboliczny potencjał architektury podziemnej, przeczuwając, że oto wkraczamy w kolejną fazę eksploatacji świata - szturmowanie powierzchni. Po fazie feudalnego zakorzenienia, w wieku XV ludzkość odkrywa ziemię jako glob. Żeglarze zastępują metafizyków w określaniu formy świata, a architektura opanowuje horyzont. Pojawienie się nowoczesnego kapitalizmu w wieku XIX stanowi nowe wyzwanie dla architektury, która pnąc się w górę, podbija to, co wcześniej nie istniało jako przestrzeń spekulacji - powietrze. 

OBJEKT nr 66

65,00 zł Cena
OBJEKT przeznaczony jest dla czytelników, którzy śledzą detal i projekt we współczesnych miastach. Architekci, projektanci wnętrz i pasjonaci projektowania - a także jego konsumenci to ludzie, którzy powinni czytać OBJEKT.

DISENO INTERIOR NR 262

49,90 zł Cena
Projektowanie wnętrz, architektura. Urządzanie duzych pomieszczeń: domków jednorodzinnych, biur, restauracji. Projekty domków.

FLORIDA DESIGN VOL 24 1

39,90 zł Cena
Pięknie zilustrowany magazyn prezentujący najpiękniejsze domy na Florydzie wraz z ich wyposażeniem w postaci umeblowania, antyków, sztuki, gabinetów, tkanin, parkietów,świateł i architektonicznego zdobnictwa.