Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 60,00 zł

Autor

Autor

Oprawa

Oprawa

Wydarzenia

Brak wydarzeń

SBM

SBM

Aktywne filtry

Historia sztuki. Architektura
  • Niedostępny

Historia sztuki. Architektura

30,00 zł Cena

Publikacja Historia sztuki. Architektura autorstwa Marii Brodzkiej-Bestry przedstawia dwie podstawowe grupy zleceń przedstawionych architektom:

zaspokajanie codziennych, indywidualnych potrzeb człowieka (czyli kreowanie architektury mieszkaniowej, a także publicznej służącej społeczeństwu), oraz wznoszenie budowli sakralnych spełniających funkcje religijne.

ENCYKLOPEDIA MŁODEGO ARTYSTY

29,90 zł Cena

Publikacja ENCYKLOPEDIA MŁODEGO ARTYSTY autorstwa Joanny Babiarz odpowiada na pytania: Jak rzeźbić, malować i rysować? Co kryje się za słowami: ambalaż, fowizm i dripping? 

Omówiono tutaj kierunki w sztuce mogą się stać dla młodych twórców cenną inspiracją.

POLSKI DESIGN
  • Niedostępny

POLSKI DESIGN

60,00 zł Cena

Publikacja POLSKI DESIGN autorstwa Irminy Koziny ukazuje design pod flagą biało-czerwoną, który to nie tylko jest domeną współczesnych projektantów.

Warto zdać sobie sprawę, że na polską markę artyści, architekci, konstruktorzy i projektanci pracują już od początku 1900 roku. Innowacyjne i kreatywne pomysły, które czerpią inspiracje z polskiej kultury, zachwycają od lat.

Aranżacje wnętrz: ksa24.pl
  • Niedostępny

Aranżacje wnętrz

26,20 zł Cena
Status: pozycja niedostępna Książka Aranżacje wnętrz podpowiada, jak zaprojektować stylowe i gustowne mieszkanie. Czytelnik dowie się z niej, jakie są podstawowe zasady projektowania wnętrz: jak dobierać kolory, wykorzystywać złudzenia optyczne, jak zbudować architekturę za pomocą oświetlenia i komfortowo urządzić łazienkę, sypialnię czy pokój dzienny.
Polska Skarby architektury: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Polska Skarby architektury

41,95 zł Cena
Historia Polski liczy ponad 1000 lat. Świadkami tych długich i burzliwych dziejów są budowle powstałe na przestrzeni wieków, które do dziś świadczą o często gwałtownych decyzjach władców, fanaberiach architektów czy po prostu o potrzebach społeczeństwa. Ponad sto obiektów przedstawionych w książce Polska. Skarby architektury przybliży Czytelnikowi klimat dawnych czasów. Warto posłuchać zaskakującej opowieści o dziejach każdego z tych obiektów i odbyć niezwykłą podróż do miejsc i ludzi.