Wydarzenia

Brak wydarzeń

Wytwórnia

Wytwórnia

Aktywne filtry

Ogród Bellingham. Jak...

99,00 zł Cena

Książka Katarzyny Bellingham pt  Ogród Bellingham. Jak uprawiać ogród w zgodzie z naturą wpisuje się w ważny trend ogrodnictwa ekologicznego. Ogród naturalny to miejsce w którym dzięki umiejętnemu doborowi roślin ingerencja człowieka jest sprowadzona do minimum.   

Tworzę ogród naturalny

79,00 zł Cena

W ostatnich latach wśród architektów krajobrazu widać wyraźnie wzrost zainteresowania ogrodami naturalnym.  Efekty tego zainteresowania można  zauważyć także w polskich miastach.  Książka pt. Tworzę ogród naturalny jest doskonałym przewodnikiem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów po świecie naturalnego ogrodnictwa.

Piet Oudolf i Henk Gerrittsen są jednymi z prekursorów i propagatorów idei ogrodu naturalnego.  

Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu. Agnieszka Kowalska, Ewa Solarz, Agata Szydłowska
  • Niedostępny

Ilustrowany elementarz...

53,10 zł Cena

Ilustrowany elementarz polskiego dizajnu, czyli inaczej 100 projektów narysowanych przez 25 ilustratorów, autorkami tej publikacji są Agnieszka Kowalska, Ewa Solarz, Agata Szydłowska, które ukazują 100 fascynujących historii: o potrzebach, o projektantach, o marzeniach, o możliwościach i o ograniczeniach.

Wspominają nie tylko o konkretnych projektach. Wyjaśniająf też, na czym polega proces projektowy, jak tworzą się pomysły, a w końcu jak niesamowitym pojęciem jest dizajn – najbliższa człowiekowi dziedzina sztuki, którą wszyscy jesteśmy otoczeni, z którą obcujemy na co dzień i bez której nie moglibyśmy się obejść, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Ale miasta. Joanna Łozińska, Maciek Blaźniak
  • Niedostępny

Ale miasta

53,10 zł Cena

Ale miasta autorstwa Joanny Łozińskiej, Maćka Blaźniaka jest to dużoformatowy album, który ukazuje historię architektury 41 miast z całego świata.