Architectural Nuances. Axel Nieberg

Indeks: wnętrza, design

199,99 zł
Brutto
Książka przedstawia dorobek pracowni pracownia Axela Nieberg.
Ilość
Dostępny

Architectural Nuances - dorobek pracowni Axela Nieberga

W pracownia Axela Nieberga od ponad 15 lat projektowane są wnętrza, oświetlenie i przedmioty. Axel Nieberg znany jest z minimalistycznego wykorzystania form, naturalnych materiałów i niezwykłego wykorzystania światła. Wyrazistość jego prac podkreślają wysokiej jakości materiały i ich haptyczne właściwości.

Zgodnie z japońską doktryną wabi-sabi wielką wagę przykłada do prostoty i procesu naturalnego starzenia się materiałów. Liczne międzynarodowe publikacje i nagrody potwierdzają jakość projektów pochodzących z pracowni Alexa Nieberga

wnętrza, design

Opis

Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Loft Publications
Oprawa
twarda
Liczba stron
544
Wymiary
26x24 cm
Język
angielski
Rok wydania
2018
Isbn
199,90

Specyficzne kody

Polecane

Induction Design: A Method...

83,58 zł Cena

City planning is a concept which usually covers the wide range of events, processes and developments taking place in our cities, but individual plans and designs cannot do justice to the complex realities of the city. In "Induction Cities" the author aims to take the reader beyond our traditional understanding of city design to redefine our perception of design in this context.

PROSTE POMYSŁY NA PIĘKNE...

44,10 zł Cena
100 rozwiązań najpowszechniejszych problemów związanych z mieszkaniem: remontowanie, odnawianie, upiększanie, wygoda, dokładne rady i wskazówki w opisach i na zdjęciach. Jak wybrać odpowiednie materiały i jakie stosować techniki? Jak przygotować się do pracy? Co można zrobić ze ścianami, sufitami, drzwiami, oknami i podłogami? Jak poradzić sobie z pokojem za wąskim, za wysokim, małym lub ciemnym? Rozwiązania odpowiadają różnym gustom: od wnętrz nowoczesnych po klasyczne i swojskie.

Apartamenty. Inspirujące...

89,25 zł Cena
"Apartamenty - inspirujące wnętrza i projekty" to ponad 600 stron nowoczesnych wnętrz z całego świata - Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Mediolanu czy Lizbony. W książce prezentowane są zarówno małe kawalerki, jak i kilkupokojowe apartamenty czy lofty. Są one zaprojektowane przez znanych architektów i dekoratorów wnętrz. Wśród przedstawianych projektów są także bardzo niezwykłe rozwiązania, których próżno szukać w polskich domach. Obok pięknych zdjęć znajdziemy tu również plany architektoniczne wszystkich mieszkań i krótkie opisy. Publikacja jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych dobrym designem, a w szczególności do tych, którzy planują wykończenie, remont lub zmianę aranżacji swojego mieszkania. Czytelnicy dowiedzą się jak urządzić swój apartament, dobrze wykorzystać przestrzeń, dobrać kolory i faktury użytych materiałów, a także jakie meble kupić, żeby były najbardziej funkcjonale. Poręczny format - 185x135 mm ułatwi czytelnikom korzystanie z tej ponad 600 stronicowej publikacji. Autorką książki jest Ana G. Cañizares, mająca na swoim koncie już kilka książek o podobnej tematyce.

OŚWIETLENIE W TWOIM DOMU....

51,45 zł Cena
Dzięki popartym 200 przykładami radom czytelnik łatwo dojdzie do wniosku, że oświetlenie jest najbardziej skutecznym sposobem przekształcania domu. Zapozna się ze zmianami w technologii oświetleniowej i skutkami dążenia do wysokiej efektywności energetycznej. Poradnik wyjaśnia, kiedy stosować światła górne, kiedy dolne, jak je łączyć i nimi sterować. Pokazuje, jak nadać wnętrzu ciepły i przytulny wygląd, zapewnić funkcjonalność kuchni czy łazienki, jak prawidłowo oświetlić obraz albo podkreślić romantyczny wystrój sypialni.

OŚWIETLENIE

19,11 zł Cena
- reflektory- lampy świateł zewnętrznych- światła odblaskowe- lampy oświetlenia wewnętrznego- lampki kontrolne- ostrzegawczy trójkąt odblaskowy