• Niedostępny
Architectural Nuances. Axel Nieberg

Architectural Nuances. Axel Nieberg

Indeks: wnętrza, design

199,99 zł
Brutto
Książka przedstawia dorobek pracowni pracownia Axela Nieberg.
Ilość
Niedostępny

Architectural Nuances - dorobek pracowni Axela Nieberga

W pracownia Axela Nieberga od ponad 15 lat projektowane są wnętrza, oświetlenie i przedmioty. Axel Nieberg znany jest z minimalistycznego wykorzystania form, naturalnych materiałów i niezwykłego wykorzystania światła. Wyrazistość jego prac podkreślają wysokiej jakości materiały i ich haptyczne właściwości.

Zgodnie z japońską doktryną wabi-sabi wielką wagę przykłada do prostoty i procesu naturalnego starzenia się materiałów. Liczne międzynarodowe publikacje i nagrody potwierdzają jakość projektów pochodzących z pracowni Alexa Nieberga

wnętrza, design

Opis

Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Loft Publications
Oprawa
twarda
Liczba stron
544
Wymiary
26x24 cm
Język
angielski
Rok wydania
2018
Isbn
199,90

Specyficzne kody

Polecane

Induction Design: A Method for Evolutionary Design (The Information Technology Revolution in Architecture)
  • Niedostępny

Induction Design: A Method...

83,58 zł Cena

City planning is a concept which usually covers the wide range of events, processes and developments taking place in our cities, but individual plans and designs cannot do justice to the complex realities of the city. In "Induction Cities" the author aims to take the reader beyond our traditional understanding of city design to redefine our perception of design in this context.

PROSTE POMYSŁY NA PIĘKNE WNĘTRZA. Od podłogi po sufit
  • Niedostępny

PROSTE POMYSŁY NA PIĘKNE...

44,10 zł Cena
100 rozwiązań najpowszechniejszych problemów związanych z mieszkaniem: remontowanie, odnawianie, upiększanie, wygoda, dokładne rady i wskazówki w opisach i na zdjęciach. Jak wybrać odpowiednie materiały i jakie stosować techniki? Jak przygotować się do pracy? Co można zrobić ze ścianami, sufitami, drzwiami, oknami i podłogami? Jak poradzić sobie z pokojem za wąskim, za wysokim, małym lub ciemnym? Rozwiązania odpowiadają różnym gustom: od wnętrz nowoczesnych po klasyczne i swojskie.
Apartamenty. Inspirujące wnętrza i projekty: Księgarnia Sztuka Architektury
  • Niedostępny

Apartamenty. Inspirujące...

89,25 zł Cena

"Apartamenty - inspirujące wnętrza i projekty" to ponad 600 stron nowoczesnych wnętrz z całego świata - Nowego Jorku, Londynu, Paryża, Mediolanu czy Lizbony. W książce prezentowane są zarówno małe kawalerki, jak i kilkupokojowe apartamenty czy lofty. Są one zaprojektowane przez znanych architektów i dekoratorów wnętrz.

Oświetlanie mieszkań
  • Niedostępny

Oświetlanie mieszkań

24,15 zł Cena

W książce podano sposoby oświetlania mieszkań wynikające z koncepcji uwzględniającej zarówno aspekt dobrego spostrzegania przy wykonywaniu czynności użytecznych, jak i tworzenia klimatu świetlnego, odpowiadającego różnym sytuacjom emocjonalnym. Zamieszczone liczne przykłady rozwiązań, przegląd nowoczesnego sprzętu oświetleniowego (tj. źródeł światła, opraw oświetleniowych, ściemniaczy itd.) oraz podstawowe wiadomości o oświetleniu pozwalają ze zrozumieniem stosować podane sposoby oświetlenia. 

OŚWIETLENIE W TWOIM DOMU....

51,45 zł Cena

"OŚWIETLENIE W TWOIM DOMU. Najlepsze projekty i aranżacje" autorstwa Martin Lucy, w której dzięki popartym 200 przykładami radom adresat łatwo dojdzie do wniosku, że oświetlenie jest najbardziej efektywnym sposobem przekształcania domu.

Zapozna się ze zmianami w technologii oświetleniowej i skutkami dążenia do wysokiej wydajności energetycznej. Poradnik objaśnia, kiedy używać światła górne, kiedy dolne, jak je łączyć i nimi sterować. Pokazuje, jak nadać wnętrzu ciepły i przytulny wygląd, zapewnić funkcjonalność kuchni czy łazienki, jak prawidłowo oświetlić obraz albo podkreślić romantyczny wystrój sypialni.
OŚWIETLENIE
  • Niedostępny

OŚWIETLENIE

19,11 zł Cena
- reflektory- lampy świateł zewnętrznych- światła odblaskowe- lampy oświetlenia wewnętrznego- lampki kontrolne- ostrzegawczy trójkąt odblaskowy

16 innych produktów w tej samej kategorii: