Kindergarten, Schools And Playgrounds

Indeks: budynki, architekci, oświata

129,90 zł
Brutto

W albumie Kindergarten, Schools And Playgrounds zaprezentowano ośrodki edukacyjne z całego świata, które za pomocą nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych tworzą odpowiednie środowisko do rozwoju dzieci i młodzieży i pozwalają rosnąć ich wyobraźni i kreatywności.

Ilość
Dostępny

Kindergarten, Schools And Playgrounds - książka o szkołach i przedszkolach z całego świata. Analiza architektów

Książka Kindergarten, Schools And Playgrounds wydawnictwa Loft Publications to zbiór ośrodków edukacyjnych z całego świata, które za pomocą nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych tworzą odpowiednie środowisko do rozwoju dzieci i młodzieży i pozwalają rosnąć ich wyobraźni i kreatywności.

Jak potwierdzają badania rozwój człowieka jest szczególnie ważny w pierwszych latach życia i wskazują, że środowisko i otoczenie, w którym ten rozwój następuje są dla niego istotne. Dlatego przedszkola i szkoły są analizowane w różnych aspektach, a dane z tych badań są analizowane z różnych punktów widzenia, także przez architektów.

budynki, architekci, oświata

Opis

Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Loft Publications
Oprawa
twarda
Liczba stron
256
Wymiary
19,5x23,5 cm
Język
angielski
Rok wydania
2018
Isbn
978-84-95832-85-6

Polecane

POLSKA SZKOŁA ARCHITEKTURY...

72,45 zł Cena
Praca Pana Przemysława Kaniewskiego opisując mało znany literaturze naukowej fenomen Polskiej Szkoły Architektury w Wielkiej Brytanii ma istotne znaczenie nie tylko dla dziejów szkolnictwa architektonicznego lecz również dla historii architektury polskiej i architektury europejskiej.

Architecture Today....

129,90 zł Cena

Bogato ilustrowany zlbum Architecture Today. Commercial Space to książka dla architektów, architektów wnętrz i menadżerów siedzi detalicznych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: