Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was szczęściem i zdrowiem

Indeks: Mieszkaj szczęśliwie

39,90 zł
Brutto

Umiejętnie zaaranżowane wnętrza mogą wpływać korzystnie wpływać na nasze zdrowie i przyczynić się do poprawy jakości życia, a trafnie dobrane kolory pomogą w dodaniu energii i poprawie nastroju. W książce "Mieszkaj szczęśliwie. Jak stworzyć dom, który obdaruje was zdrowiem i szczęściem" znajdziemy porady, jak tworzyć przestrzeń która działa uspokajająco, uzdrawiająco oraz pomaga w rozwoju.

Ilość
Dostępny

Zamień swój dom w bezpieczną przystań

Czas obecnie częściej spędzany w czterech ścianach wyraźnie uświadomił nam, jaki wpływ na dobrostan i samopoczucie ma przestrzeń, która nas otacza. Odpowiednia aranżacja wnętrz może kojąco wpłynąć na zdrowie i poprawić jakość życia, a właściwie dobrane kolory dodać energii i poprawić nastrój. Jak stworzyć przestrzeń, która uspokaja, uzdrawia i pomaga w rozwoju?

Victoria Harrison przedstawia proste i funkcjonalne rozwiązania. Z poradnika dowiesz się m.in., jak:

- nadać wnętrzom kolory szczęścia

- wykorzystać moc kwiatów do poprawy nastroju

- odkryć sekret dobrego snu

- poznać najszczęśliwsze zapachy

Pięknie ilustrowany, pełen inspiracji poradnik pomaga zmienić sposób myślenia o urządzaniu wnętrz. Oprócz praktycznych wskazówek znajdziesz w nim sporą dawkę wiedzy i wyniki naukowych badań. Realizując niewielkim kosztem program Szczęśliwy Dom, bardzo szybko poczujesz dobroczynne efekty tych zmian.

Tłumaczenie: Hanna Pasierska

Mieszkaj szczęśliwie

Opis

Autor
Victoria Harrison,
Wydawnictwo
Wydawnictwo Literackie
Oprawa
twarda
Liczba stron
160
Wymiary
17 x 21 cm
Język
polski
Rok wydania
2022
Isbn
978-83-08-07531-9

Specyficzne kody