Przyszłość architektury w 100 budynkach

Przyszłość architektury w 100 budynkach

Indeks: Przyszłość architektury

33,00 zł
Brutto

Publikacja Przyszłość architektury w 100 budynkach autorstwa Marca Kuschnera przedstawia najbardziej nowoczesne obiekty teraźniejszości i przyszłości. 

Omawiane realizacje pochodzą ze wszystkich siedmiu kontynentów i pokazują prawdziwie globalną perspektywę w spojrzeniu na to, co dalej będzie się działo w architekturze. Każda z nich stawia przed nami pytania:

- Czy budynek może oddychać?

- Czy można zbudować drapacz chmur w ciągu jednego dnia?

- Czy można wydrukować dom w technologii 3D?

- Czy można zamieszkać na Księżycu?

Pełna zachwycających zdjęć i inteligentnego dowcipu, ta książka jest niezbędnym przewodnikiem w świecie, który buduje się wokół nas.

Ilość
Dostępny

Marc Kuschner, założyciel portalu Architizer.com, prezentuje 100 zrealizowanych projektów, które uosabiają przyszłość architektury.
Zadajemy sobie coraz więcej pytań na temat architektury. Odpowiedź zdefiniuje naszą przyszłość. Pawilon z papieru. Budynek, który pochłania smog. Nadmuchiwana sala koncertowa. Wkraczamy w nową erę w projektowaniu i potrzebujemy czegoś więcej niż tylko schronienia. Chcemy budynków, które będą inspirować, pomogą zadbać o środowisko, zadbają o potrzeby wspólnoty, budynków stworzonych dzięki nowoczesnym technologiom, ale i wykorzystującym to, co już powstało.
Niczym w architektonicznym gabinecie osobliwości, w tej książce znajdziesz najbardziej innowacyjne budynki teraźniejszości i przyszłości. Opisywane realizacje pochodzą ze wszystkich siedmiu kontynentów i pokazują prawdziwie globalną perspektywę w spojrzeniu na to, co dalej będzie się działo w architekturze. Każda z nich stawia przed nami pytania:

  • Czy budynek może oddychać?
  • Czy można zbudować drapacz chmur w ciągu jednego dnia?
  • Czy można wydrukować dom w technologii 3D?
  • Czy można zamieszkać na Księżycu?
Przyszłość architektury

Opis

Autor
Marc Kuschner
Wydawnictwo
Relacja
Oprawa
twarda
Liczba stron
112
Wymiary
13X17,5 cm
Rok wydania
2019
Isbn
978-83-65796-46-2

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: