City houses

Indeks: projekty domów, dom

99,90 zł
Brutto

Album CITY HOUSES to ponad 40 najnowszych projektów domów z całego świata. Prezentuje adaptacje istniejących budynków i nowe konstrukcje łączące nowoczesne, komfortowe rozwiązania z klimatem ulicy i okolicy, w której powstały.

Ilość
Dostępny

City houses - najnowsze projekty domów

Dom poza miastem czy mieszkanie w mieście? Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Dobrze zaprojektowany dom w mieście może łączyć zalety tych pozornie wykluczających się możliwości. Otwarta przestrzeń, ogród, brak problemów z dojazdem i bliskość wszystkich atrakcji, które może zaoferować miasto. Album CITY HOUSES to ponad 40 najnowszych projektów domów z całego świata. Prezentuje adaptacje istniejących budynków i nowe konstrukcje łączące nowoczesne, komfortowe rozwiązania z klimatem ulicy i okolicy, w której powstały. Domy europejskie, amerykańskie, ale także projekty z Korei Południowej, Australii czy Meksyku.

projekty domów, dom

Opis

Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Könemann
Oprawa
twarda
Liczba stron
492
Wymiary
24x21 cm
Język
angielski
Rok wydania
2019
Isbn
978-3-7419-2135-3

Specyficzne kody

Polecane

DOMY. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW

62,90 zł Cena
Świat architektury i designu stale ewoluuje, dając nam wspaniałe, innowacyjne projekty i rozwiązania. Zarezerwowane dawniej dla wąskiego grona architektów, stają się dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Projektując dom od zera czy remontując stary, można czerpać inspiracje, opierając się na realizacjach najlepszych współczesnych architektów. 150 najlepszych pomysłów jest rodzajem podręcznika, źródłem inspiracji dla przeciętnego właściciela domu jednorodzinnego. Zawiera zdjęcia najnowocześniejszych i najpiękniejszych domów z całego świata. Niektóre z przedstawionych projektów wymagają bardziej skomplikowanych operacji architektonicznych, podczas gdy inne korzystają z najprostszych technik, dając praktyczne i estetyczne rozwiązania. Jeszcze inne poszukują coraz nowszych możliwości budownictwa ekologicznego, redukującego zużycie energii oraz dbającego o środowisko naturalne. Książka ta oferuje rozległą kolekcję współczesnych domów, willi i rezydencji zaprojektowanych przez najsłynniejszych architektów. Jest ona nieocenionych źródłem pomysłów i inspiracji dla architektów, właścicieli domów czy zaciekawionych czytelników, którzy dzięki niej zwiększą swój potencjał twórczy i być może zastosują niektóre pomysły, by wydobyć więcej ze swoich mieszkań oraz ich lokalizacji

Domy jednorodzinne

59,85 zł Cena
W książce ujęto całość zagadnień dotyczących projektowania konstrukcyjnego i wykonawstwa w budownictwie jednorodzinnym. Spis treści: - Warunki formalne związane z budową domu jednorodzinnego - Obciążenia - Materiały i układy konstrukcyjne - Izolacje wodochronne, cieplne i akustyczne - Fundamenty - Ściany - Stropy - Dachy - Schody i pochylnie - Wybrane systemy budownictwa jednorodzinnego - Dachy - Schody i pochylnie - Wybrane systemy budownictwa jednorodzinnego

PROJEKTY DOMÓW 2/2009

13,53 zł Cena
Wydawnictwo Archeton 609 projektów domów jednorodzinnych i garaże. Autorska kolekcja projektów Archetonu. W numerze: oferta budowy domów drewnianych.

Mini homes

79,00 zł Cena
Mini domy są budowane z różnych powodów: braku miejsca, braku budżetu, założenia sezonowości budowanego domu. Książka MINI HOMES to 500 stron pełnych wiedzy i doświadczenia architektów, którzy w twórczy sposób przekształcili naturalne ograniczenia, wydobywając z naprawdę niewielkich pomieszczeń i budynków maximum funkcjonalności i stylu. MINI HOMES zawiera zdjęcia i szkice małych domów miejskich, domów wakacyjnych, apartamentów, loftów, domów prefabrykowanych, a nawet małych domków na drzewie.