333 rośliny ogrodowe. Wyd. 3

Indeks: rośliny, ogród

29,99 zł
Brutto


Bogaty wybór sprawdzonych, dekoracyjnych i wytrzymałych krzewów, bylin i kwiatów ciętych. Zawiera opisy 333 roślin posortowane alfabetycznie według nazw gatunkowych.

Ilość
Dostępny

333 rośliny ogrodowe - książka dla ogrodników

Książka 333 rośliny ogrodowe. Wyd. 3, autorstwa Martina Haberera to bogaty wybór sprawdzonych, dekoracyjnych i wytrzymałych krzewów, bylin i kwiatów ciętych. Zawiera opisy 333 roślin posortowane alfabetycznie według nazw gatunkowych. Najbardziej istotne informacje uzupełnione zostały czytelnymi piktogramami opisującymi najważniejsze cechy roślin.

Dzięki tej książce szybko dokonasz wyboru roślin najbardziej pasujących do twojego ogrodu.

rośliny, ogród

Opis

Autor
Martin Haberer
Wydawnictwo
RM
Oprawa
miękka
Liczba stron
192
Język
polski
Rok wydania
2017
Rozmiar
B-6
Isbn
978-83-7773-665-4

Specyficzne kody

Polecane

1001 OGRODÓW, KTÓRE WARTO W...

104,90 zł Cena
1001 ogrodów, które warto w życiu zobaczyć to książka pełna cudownych przykładów odwiecznego i uporczywego pragnienia ludzkości, by tworzyć barwne, wonne i odprężające przybytki żywego piękna, zwane ogrodami. Jest to książka niezwykła i pasjonująca. Po raz pierwszy w jednym wspaniałym tomie zestawiono, opisano i przedstawiono najpiękniejsze i najciekawsze ogrody świata. Książka dotyczy oczywiście wybitnych ogrodów, ale w gruncie rzeczy opowiada o ludzkiej kreatywności i ponadczasowym, wiecznie się zmieniającym pięknie wspaniałej architektury krajobrazu. Poszukiwania prowadzone były na całym świecie, a wśród odkrytych skarbów jest cała gama ogrodów: od wspaniałych klasycznych stworzonych przed wiekami przez ogrody staroświeckie i tradycyjne do nowoczesnych. Każdy odwiedzono, zbadano i umiejętnie sfotografowano

1001 PORAD JAK ZOSTAĆ...

47,25 zł Cena
Porady na temat wysiewu, pielęgnacji, przycinania, wykopywania, zbierania, projektowania, kompostowania, podlewania. Wszystko na temat warzyw, owoców, doniczek i koszyków, trawników, drzew, pnączy, ziół, zwierząt w ogrodzie, róż. Inspiracje dla oświetlenia, nasadzeń, ozdabiania, wypoczynku, recyklowania, zabawy, imprezowania.

140 PROJEKTÓW MAŁYCH OGRODÓW

72,45 zł Cena
· gotowe do realizacji plany zagospodarowania małych przestrzeni · 140 projektów autorstwa znanych angielskich architektów krajobrazu · dobór roślin przystosowany do warunków polskich, mnogość prezentowanych rozwiązań, cenny zestaw inspirujących pomysłów Każdy projekt przedstawiono w postaci planu, co pozwala zrozumieć rozkład całości ogrodu. Dodatkowe grafiki dają wyczucie skali, czasem też uwypuklają istotny czy szczególnie interesujący detal. Przedstawiony materiał ożywiają fotografie i komentarze projektanta. Pierwsze ukazują ostateczny efekt prac, drugie wyjaśniają zamiary twórcy i problemy, z jakimi musiał się borykać.

KSIĘGA OGRODÓW. Style,...

47,25 zł Cena
W Państwa ręce trafia właśnie publikacja łącząca w sobie wiedzę o stylach ogrodów z wieloma praktycznymi radami dotyczącymi ich prowadzenia. Znajdą tu Państwo także informację o ciekawych gatunkach kwiatów, drzew i krzewów, które warto mieć w swoim ogrodzie, oraz o sposobach atrakcyjnego łączenia roślin ozdobnych i warzyw. Lekturę proponujemy zacząć od quizu, który odpowie na pytanie jaki ogród do mnie pasuje.