ABC ciepłego i zdrowego domu. Poradnik eksperta

Indeks: poradnik, dom

32,00 zł
Brutto

Publikacja ABC ciepłego i zdrowego domu. Poradnik eksperta autorstwa Joanny Korpysz-Drzazgi, Moniki Muchy dedykowana jest dla indywidualnych inwestorów, którzy poszukują odpowiedzi na pytania, jak zbudować ciepły i zdrowy dom lub planują termomodernizację istniejących budynków, które były wybudowane kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu.

Ilość
Dostępny

ABC ciepłego i zdrowego domu - poradnik budowlany

ABC ciepłego i zdrowego domu. Poradnik eksperta to poradnik budowlany, którego autorem jest Joanna Korpysz-Drzazga oraz Monika Mucha. Książka przeznaczona jest dla indywidualnych inwestorów, którzy szukają odpowiedzi na pytania, jak zbudować ciepły i zdrowy dom lub planują termomodernizację istniejących budynków, które były wybudowane kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu.

„Walka ze smogiem zaczyna się w naszych domach. Warto więc zainwestować w kompleksową termomodernizację domu nie tylko dla komfortu i oszczędności na kosztach eksploatacji – ważne jest także nasze zdrowie, ponieważ mamy realny wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy. Dzięki termomodernizacji zwiększamy energooszczędność budynku i obniżamy wysokie koszty ogrzewania, ograniczamy także wydzielanie toksyn do środowiska. Główne źródło emisji zanieczyszczeń to bowiem nie budynki przemysłowe czy samochody, jak się powszechnie uważa, a prywatne gospodarstwa domowe”.

poradnik, dom

Opis

Autor
Joanna Korpysz-Drzazga, Monika Mucha
Wydawnictwo
Medium
Oprawa
miękka
Liczba stron
142
Wymiary
17x24
Język
polski
Rok wydania
2019
Isbn
2300-1011

Specyficzne kody

Polecane

Budowa domu pasywnego w...

36,75 zł Cena

Publikacja "Budowa domu pasywnego w praktyce" autorstwa Ryszarda Wnuka ukazuje zasady budowy domu pasywnego nie potrzebującego ogrzewania.

Zawarto opis budowy domu pasywnego wybudowanego na potrzeby książki wraz z fotografiami. W publikacji zawarto informację na temat sposobów i zasad jakie możliwe są do przeznaczenia na tradycyjnym placu budowy tak aby budynek był bardzo ciepły.

ABC DOMU. Wannfors Henrik,...

70,35 zł Cena
W poradniku można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących budowy i modernizacji domu jednorodzinnego. Mimo że autorzy bazują głównie na doświadczeniach szwedzkich, to wiele informacji zawartych w książce będzie przydatnych dla czytelnika polskiego. Dotyczy to zwłaszcza zagadnień związanych z dostosowywaniem starych obiektów mieszkalnych do potrzeb współczesnego użytkownika, poszanowaniem energii i ochroną środowiska, wykorzystaniem miejscowych zasobów naturalnych itp. W poradniku szczegółowo opisano, jak budować, ulepszać, wyposażyć i konserwować dom, od piwnicy aż po dach. Wiele uwagi poświęcono różnego rodzaju instalacjom – grzewczym, sanitarnym, elektrycznym, alarmowym, duży nacisk położono też na sprawy dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców, zwłaszcza dzieci.

BUDOWA DOMU

87,15 zł Cena
Status: nakład wyczerpany Prawo budowlane i zagospodarowanie przestrzenne Koncesja na roboty budowlane lub usługi Wspieranie termomodernizacji i remontów Świadectwa energetyczne

DOMY. 150 NAJLEPSZYCH POMYSŁÓW

62,90 zł Cena

Świat architektury i designu stale ewoluuje, dając nam wspaniałe, innowacyjne projekty i rozwiązania. Zarezerwowane dawniej dla wąskiego grona architektów, stają się dostępne dla szerokiej grupy odbiorców. Projektując dom od zera czy remontując stary, można czerpać inspiracje, opierając się na realizacjach najlepszych współczesnych architektów.

1000 pomysłów na dom

45,15 zł Cena

Przystępując do pracy nad planowaniem urządzenia domu, czy wprowadzeniem do niego jakichś pomysłowych rozwiązań, powinniśmy mieć świadomość, że ktoś robił to już wcześniej. Kiedy odwiedzamy inne domy, zdajemy sobie sprawę, że to najlepszy sposób, by podchwycić dobre pomysły - gdyby tylko można było przechować je na później; gdyby znaleźć ich tak wiele, by mieć swobodny wybór przy rozwiązywaniu każdego problemu w naszym domu, wobec jakiego kiedyś zapewne staniemy; gdyby można zebrać je wszystkie w formie albumu pomysłów na dom. I oto spełniły się twoje życzenia.