Brutal Britain

Indeks: budynki, model architektoniczny

89,00 zł
Brutto

Brutal Britain to książka, która pozwoli Ci cofnąć się w czasie do brutalistycznej przeszłości Wielkiej Brytanii, i zbudować jedne z najbardziej kontrowersyjnych budynków wzniesionych na Wyspach po drugiej wojnie światowej; od kultowych bloków Park Hill w Sheffield, przez eksperymentalne wieżowce Cotton Gardens w Londynie, po wyburzony relikt przeszłości - gmach Birmingham Central Library.

Ilość
Dostępny

Brutal Britain - modele architektoniczne z papieru

Brutal Britain to książka wydana przez wydawnictwo Zupagrafika. Cofnij się w czasie do brutalistycznej przeszłości Wielkiej Brytanii, i zbuduj jedne z najbardziej kontrowersyjnych budynków wzniesionych na Wyspach po drugiej wojnie światowej; od kultowych bloków Park Hill w Sheffield, przez eksperymentalne wieżowce Cotton Gardens w Londynie, po wyburzony relikt przeszłości - gmach Birmingham Central Library.

Wstęp do książki został napisany przez Barnabas’a Caldera (autora książki „Raw Concrete: the Beauty of Brutalism”). W środku znajdziemy krótkie rozdziały z imponującymi, wielkoformatowymi ilustracjami. a na końcu czeka osiem modeli do samodzielnego złożenia, przedstawiających szczegółowe ilustracje oryginalnych elewacji wszystkich budynków. Modele w książce są gotowe do złożenia, wystarczy wycisnąć je z arkuszy i złożyć według prostych instrukcji, potrzebujesz tylko kleju.

Modele architektoniczne do zbudowania:

Arlington House. Margate
Birmingham Central Library. Birmingham
Cables Wynd House (Aka Banana Flats). Edinburgh
Cotton Gardens Estate. London
Hutchesontown C. Glasgow
No. 1 Croydon. Croydon
Park Hill. Sheffield
The Toast Rack. Manchester

budynki, model architektoniczny

Opis

Wydawnictwo
Zupagrafika
Oprawa
twarda
Liczba stron
48
Wymiary
24 x 30 x 1 cm
Język
angielski
Rok wydania
2018
Isbn
978-8395057427

Specyficzne kody