Greening in Style. Healthy home décor with plants

Indeks: wnętrza, rośliny

129,90 zł
Brutto

Książka GREENING IN STYLE zawiera projekty wnętrz: mieszkań, apartamentów, domów jednorodzinnych i poddaszy. W nowoczesnych wnętrzach rośliny są istotną częścią projektu, dodając mu zielony, ekologiczny pierwiastek.

Ilość
Dostępny

Greening in Style - rośliny we wnętrzach

Książka Greening in Style. Healthy home décor with plants pokazuje projekty wnętrz: apartamentów, mieszkań, domów jednorodzinnych i poddaszy, w które zostały wkomponowane rośliny, dodając im zielony, ekologiczny pierwiastek.

Rośliny we wnętrzach to nie tylko element dekoracyjny, który przyciąga wzrok. Rośliny mogą wydawać się niedrogim sposobem dekoracji domu, ale w rzeczywistości mają znacznie więcej zalet, choć nie ze wszystkich zdajemy sobie sprawę. Zielone aranżacje napełniają życiem wnętrza, podkreślają związek z naturą i wyrażają nasz szacunek dla niej. Rośliny przeciwdziałają negatywnym skutkom życia w mieście, wpływają na poprawę jakości powietrza, regulację temperatury i wilgotności. Mają pozytywny wpływ na zdrowie i nasz nastrój, zmniejszając stres i poprawiając samopoczucie.

wnętrza, rośliny

Opis

Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
booq publishing
Oprawa
twarda
Liczba stron
336
Język
angielski
Rok wydania
2018
Isbn
978-84-9936-096-6

Specyficzne kody