BIM INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W BUDOWNICTWIE.STANDARDY, NARZĘDZIA PODSTAWY,

Indeks: Bim innowacyjna technologia w bu

70,00 zł
Brutto

Poradnik wprowadza w problematykę BIM i omawia dwa zasadnicze spojrzenia: jedno – które kojarzy BIM z narzędziami CAD, drugie – traktujące BIM jako technologię, która integruje wszystkie procesy opisujące budowlę. O niezwykłości książki świadczy fakt, że Autor odcina się od standardów, które można znaleźć w innych publikacjach i skupia się na innych,już funkcjonujących i stale się rozwijających – pozwolą one polskiemu budownictwu włączyć się w przyszłości w światowy nurt BIM. Poruszone są między innymi tematy: Przejście od CAD do BIM, Model BIM a rodzaj obiektu i analizy, BIM 3D, 4D, ..., MD 78, Standardy nowej technologii: IFC, IDM, MVD, bSDD, BCF. Idealna lektura dla studentów architektury, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z BIM.

Ilość

Poradnik wprowadza w problematykę BIM i omawia dwa zasadnicze spojrzenia: jedno – które kojarzy BIM z narzędziami CAD, drugie – traktujące BIM jako technologię, która integruje wszystkie procesy opisujące budowlę. O niezwykłości książki świadczy fakt, że Autor odcina się od standardów, które można znaleźć w innych publikacjach i skupia się na innych,już funkcjonujących i stale się rozwijających – pozwolą one polskiemu budownictwu włączyć się w przyszłości w światowy nurt BIM. Poruszone są między innymi tematy: Przejście od CAD do BIM, Model BIM a rodzaj obiektu i analizy, BIM 3D, 4D, ..., MD 78, Standardy nowej technologii: IFC, IDM, MVD, bSDD, BCF. Bogata treść sprawia, że to idealna lektura dla studentów architektury, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z BIM.

Bim innowacyjna technologia w bu

Opis

Autor
Andrzej Tomana
Rok wydania
2017

Specyficzne kody

Nowy produkt

Polecane

Bim w praktyce. Standardy,...

99,00 zł Cena

BIM to najgorętszy temat światowego budownictwa ostatnich lat. Ta nowoczesna, zyskująca w wielu krajach popularność metodologia realizowania inwestycji budowlanej, pozwala budować efektywniej i w sposób bardziej ekologiczny. Jak słusznie zauważyli autorzy - BIM, to realna budowa obiektu tyle, że w świecie wirtualnym, gdzie praktycznie zanim go wybudujemy można już znaleźć wiele kolizji i problemów, zaplanować i oszacować wartość budowy i eksploatacji, ograniczyć niekorzystny wpływ na środowisko, a nawet dostrzec potencjalne katastrofy.